FFF 2: ŚWIERCZEWSKI LEPSZY OD COLLINSA

Piotr Świerczewski nasz były reprezentant w piłce nożnej pokazał kawał charakteru! W walce wieczoru drugiej edycji w Zielonej Górze po całym dystansie pokonał Grega Collinsa (0-2).

''Świr'' od początku ruszył do przodu i jednym z pierwszych ciosów posłał rywala na dechy. Collins szybko doszedł do siebie i próbował parokrotnie zdobyć obalenie, ale to się nie udało. Piotr w klinczu niespodziewanie poszedł po duszenie i brakowało tak naprawdę niewiele, aby to wygrać przed czasem! Widać było, że ciosy Świerczewskiego ważą, bo jeden pojedynczy cios i wypada szczęka oponenta.

W drugiej rundzie nasz były reprezentant piłki nożnej wyprowadzał zdecydowanie więcej niskich kopnięć. Collins odpowiadał dość chaotycznymi ciosami, ale zdobył sprowadzenie. Był dosiad, a nawet będąc zza plecami szukał duszenia. Jak szybko zdobył te pozycje tak też je stracił ku uciesze publiczności.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego napierał i ponownie miał zranionego rywala. Niskie kopnięcia oraz obszerne ciosy, ale brakowało też już prądu. Collins zaczął również odpowiadać kopnięciami. Pod koniec nie brakowało jeszcze jednej szarży ''Świra''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.