Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-30

 PODSUMOWANIE ŻEŃSKIEGO MMA: NOKAUT ROKU

MMA - Polska

Jeśli mowa o podsumowaniu 2019 roku w MMA, nie możemy równiez zapomnieć o naszych zawodniczkach! Przypomnijmy, że największy sukces w historii polskiego MMA należy do Joanny Jędrzejczyk, która w kapitalnym stylu broniła pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej. Trzeba docenić zawodniczki, które chcą pójść jej śladami i choćby próbować dojść do największej ligi świata. [Czytaj więcej]#ZAWODNIK 2019 ROKU + WYBÓR CZYTELNIKÓW

MMA - Polska

Zawodników, których można za ten rok nagrodzić, jest wielu. Ma na to wpływ również fakt, że w ostatnich latach dużo polskich organizacji nagradza swoich najlepszych zawodników pasami mistrzowskimi. W tym roku tego nie brakowało, a nawet mieliśmy przełom, bo po raz pierwszy poznaliśmy mistrza dwóch organizacji. [Czytaj więcej]ANZOR AZHIEV GOTOWY WRÓCIĆ DO KLATKI

MMA - Polska

Anzor Azhiev (7-2) aktualnie zajął się trenerką w klubie Berkut WCA Fight Team, ale jak sam potwierdza brakuje mu walk. Trzeba przyznać, że pytań o walkę Azhieva w mediach społecznościowych od zawsze jest sporo. 29-latek ostatnią walkę stoczył na KSW 38, gdy w kwietniu 2017 roku na punkty pokonał Kamila Selwę. [Czytaj więcej]


PODSUMOWANIE ŻEŃSKIEGO MMA: PODDANIE ROKU

MMA - Polska

Jeśli mowa o podsumowaniu 2019 roku w MMA, nie możemy zapomnieć o naszych zawodniczkach! Przypomnijmy, że największy sukces w historii polskiego MMA należy do Joanny Jędrzejczyk, która w kapitalnym stylu broniła pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej. Trzeba docenić zawodniczki, które chcą pójść jej śladami i choćby próbować dojść do największej ligi świata. [Czytaj więcej]


KSW: WRZOSEK SUGERUJE WALKĘ DJ DECKSA Z ERKO JUNEM

MMA - Polska

Trzeba przyznać, że Dariusz Działek swoim debiutem w klatce zrobił wrażenie i udowodnił swoje wyszkolenie we wcześniejszych latach. 'DJ Decks' tuż po udanej i szybkiej wygranej w debiucie zapowiedział, że najprawdopodobniej to nie jego ostatnia walka. Tym samym zaczęły się pomysły kto następny, a może walka w innej organizacji. Marcin Wrzosek, który był po raz pierwszy prowadzącym w studiu galę FFF MMA ma już pewien pomysł. [Czytaj więcej]