KSW 53: SZYMUSZOWSKI-ODZIMKOWSKI W ATLAS ARENIE

Dwudziestego pierwszego marca w Łodzi odbędzie się KSW 53, a do karty dodana zostanie ciekawa walka w kategorii półśredniej. Kamil Szymuszowski (17-6) po jednym zwycięstwie poza organizacją dostanie ponownie szansę. Reprezentant Shark Top Team przed własną publicznością zmierzy się z Albertem Odzimkowskim (11-4). O wszystkim poinformował portal inthecage.pl.

30-latek naprawdę dobrze radził sobie w największej organizacji w naszym kraju. Mimo wszystko ostatnie starty w KSW to dwie przegrane - przed czasem z Grzegorzem Szulakowskim i na punkty z Arturem Sowińskim. Tym samym podopieczny Łukasza Zaborowskiego musiał odbudować się, aby myśleć o następnej walce w organizacji Martina Lewandowskiego i Maćka Kawulskiego. Tak też się stało, gdy w main evencie Wieczoru Walk SWD 4 przed czasem odprawił Marcina Pawłowskiego.

Radomianin w czerwcu wrócił po prawie 2-letniej przerwie, a jego następna walka od dłuższego czasu się oddalała. Ostatecznie Albert wrócił przed własną publicznością na Armia Fight Night 6. Potrzebował wtedy zaledwie minuty i 21-sekund na odprawienie z kwitkiem jednego z najbardziej doświadczonych zawodników w naszym kraju jakim bez wątpienia jest Krzysztof Kułak. Odzimkowski następnie dość niespodziewanie podpisał kontrakt z KSW, a w debiucie już czekała nas hitowa walka na 'polskim podwórku'. Już na papierze starcie gwarantowało fajerwerki i też tak było w Gliwicach, gdy przegrał ostatecznie pod koniec pierwszej odsłony z Michałem Michalskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.