PODSUMOWANIE FREAK 2019: DEBIUT ROKU

Po raz pierwszy postanowiliśmy wprowadzić coś specjalnego, a będzie to podsumowanie freakowego MMA w 2019 roku. Nie mogło być inaczej, skoro w Polsce mamy już dwie organizacje, które nie zamierzają się zatrzymać.

#1: DJ Decks w znakomitym stylu gasi światło Słodkiewiczowi

O tym, że Dariusz Działek ma dużo ze sportem wiedzieliśmy już przed jego debiutem. Mistrz Polski w taekwondo, czarny pas, przygoda w rugby, czy Triathlony. Pytanie najważniejsze było następujące: czy zobaczymy chociaż 50% tego, czego można było się oczekiwać? Myślę, że zobaczyliśmy zdecydowanie 80%, gdy Decks w Zielonej Górze od początku dzielił i rządził w klatce. Już na początku niewiele brakowało, aby błyskawicznie odprawił Tomka Słodkiewicza, który jednak przetrwał pierwsze szarże. Co się odwlecze, to nie uciecze. Reprezentant Ankosu chwycił za głowę szukając gilotyny, próbował też kopnięcia kakato, a na koniec następnymi kolanami odprawił rywala z kwitkiem. Cóż to był za debiut!

#2: Krystian Brzeziński pokazuje się z dobrej strony w debiucie

''Jongmen'' był kolejnym raperem, który pojawił się w FAME MMA i od razu wzbudził zainteresowanie! 29-latek nie zamierzał przepychać się na konferencjach prasowych, tylko wszystko wziął na poważnie i zabrał się za ciężkie treningi. Pochodzący z Żyrardowa Krystian wystąpił na czerwcowej 4. edycji, a łatwego zadania nie miał, bo ''Kasti'' już pokazywał, że ma po prostu twardy łeb. Co ciekawe, ''Jongmen'' swoim pojedynkiem otworzył galę. Brzeziński nie zamierzał zwalniać i non stop - co zaowcowało w drugiej rundzie zwycięstwem przed czasem!

#3: Aniela Bogusz z krucyfiksu kończy swój zwycięski debiut

''Lil Masti'': wyczekiwany debiut i od początku wiedzieliśmy, że ta dziewczyna mimo wszystko ze sportem ma do czynienia. Nie świadczyła o tym sama sylwetka. Zaczęły się przygotowania pod okiem Radosława Paczuskiego, a po jej efektownym debiucie nie jest łatwo o pomysł, jeśli chodzi o następną walkę. Aniela już w debiucie zdobyła pas organizacji, ale po takim występie na niego zasłużyła. W debiucie wypracowanie takiej pozycji? Tylko pogratulować. Już w pierwszej rundzie zakończyła swój pojedynek z Martą Linkiewicz.

#4: Krystian Pudzianowski wygrywa przed czasem w debiucie

Krystiana możemy znać z kawałków disco-polo, czy z występów, gdy wchodził do ringu śpiewając na wyjście dla brata Mariusza. Prześmiewczo dużo osób mówi - znany jest jako brat Pudziana, zawód: brat Pudziana, ale jednak ma on swoją historię, a w debiucie udowodnił, że może coś zaprezentować. Na pierwszej edycji zmierzył się z kulturystą Radosławem Słodkiewiczem. Łatwo nie było, a paliwa już brakowało, ale zwyciężył charakter, który przyniósł udany debiut. Przypomnijmy, że Krystian już wcześniej pojawiał się na macie WCA Fight Team, gdzie wylewał litry potu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.