PODSUMOWANIE FREAK 2019: PODDANIE ROKU

Redakcja, Informacja własna

2020-01-07

Po raz pierwszy postanowiliśmy wprowadzić coś specjalnego, a będzie to podsumowanie freakowego MMA w 2019 roku. Nie mogło być inaczej, jeśli w Polsce mamy już dwie organizacje, które nie zamierzają się zatrzymać.

#1: Szymon Kasprzyk szybko poddaje Rafonixa

Bez wątpienia ''Isamu'' to jeden z najlepszych zawodników FAME MMA, jeśli patrzymy przez pryzmat umiejętności. Reprezentant Czerwonego Smoka po prostu odbiega od większości obecnych w organizacji, a znalezienie mu rywala, który będzie mógł mocno zagrozić nie będzie wcale takie łatwe. Przekonał się o tym Marcin Krasucki na ostatniej gali FAME MMA 5 w Ergo Arenie. Kasprzyk pochodzący ze Środy Wielkopolskiej już w pierwszej rundzie duszeniem zza pleców zmusił rywala do klepania.

#2: Udany debiut Medusy w Częstochowie

Na debiut Adriana Salamona wyczekiwało sporo osób, bo przecież jest popularnym YouTuberem. Dodatkowo warto podkreślić fakt, że wielu liczyło na niego jako jednego z najlepszych, jeśli chodzi o umiejętności w organizacji. On sam od początku zapowiadał, że dużo osób go przecenia i nie ma tak wielkiego doświadczenia, jak wszystkim się zdaje. Adrian podczas czwartej edycji miał do wyjaśnienia konflikt. Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego ostatecznie w drugiej rundzie balachą poddał Piotra Knasia.