PODSUMOWANIE FREAK 2019: WALKA ROKU

Po raz pierwszy postanowiliśmy wprowadzić coś specjalnego, a będzie to podsumowanie freakowego MMA w 2019 roku. Nie mogło być inaczej, jeśli w Polsce mamy już dwie organizacje, które nie zamierzają się zatrzymać.

W pierwszym plebiscycie weźmiemy na warsztat walkę roku. Tu mamy dwie kandydatury, a pierwszą z nich jest starcie Adriana Polańskiego Amadeuszem Roślikiem. Do tego wyczekiwanego zestawienia doszło dwudziestego drugiego czerwca na FAME MMA 4. Dużo słów, zapowiedzi, i emocji wśród kibiców napędzili obaj, a w klatce też nie brakowało emocji. Co ciekawe, już na ważeniu doszło do bójki, a do tego wkroczyła ochrona, która wręcz ich poturbowała. W pojedynku emocje czuć było w powietrzu i rozgorzała prawdziwa wojna. Obaj nacierali na siebie, a Polański zdecydowanie zaskoczył pokazując, że odrobił ''pracę domową''. Świetny podkład pod rewanż, który zapewne nas czeka w 2020 roku.

Uznanie należy się również starciu, które miało miejsce trzydziestego marca na FAME MMA 3. W Łodzi wydarzenie otworzyło jak się okazało znakomita walka, najlepsza na tej gali pod względem emocji. Maksymilian Wiewiórka przegrał w debiucie, ale podjął duże wyzwanie, więc należała mu się jeszcze szansa. ''Wiewiór'' na dystansie trzech rund okazał się lepszy od Kamila Hassana, który w tym pojedynku miał również swoje momenty.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.