CONOR KOMENTUJE PORÓWNANIA DO TYSONA

Conor McGregor po kasowej walce z Floydem Maywatherem zaczął wieść nieco inny żywot niż wcześniej. Irlandczyk popełnił wiele błędów i miał problemy z prawem, przez co sporo osób porównuje jego drogę do innej legendy - Mike'a Tysona. Conor odniósł się do tych porównań w rozmowie z Severe MMA.

- Tak to wygląda z mojej perspektywy: Mike Tyson na pewno miał wzloty i upadki, nie zarządzał odpowiednio finansami, ale spójrzcie na niego teraz – ma swój biznes z ziołem, naprawdę dobrze sobie radzi. Nie chcę jednak iść podobną ścieżką. Może w takim kierunku zmierzałem, ale zacząłem bardziej słuchać siebie, ludzi mi bliskich, których szanuję i wprowadziłem odpowiednie zmiany. Wiem co muszę zrobić. Wiedziałem o tym od dawna i wiem również czego powinienem uciekać. Muszę słuchać siebie i podążać za swoim planem. Tak stanę się lepszą osobą, lepszym człowiekiem. Jestem teraz w dużo lepszym miejscu.

Były podwójny mistrz UFC odniósł się także do krążących na jego temat plotek.

- Ludzie starają się gadać na mój temat różne rzeczy. Tak jak wspomniałem, rozsiewają o mnie plotki, co na pewno mnie irytuje. Potem reaguję i się złoszczę. Brak szacunku… To nie ma jednak znaczenia. Ci ludzie nie wiedzą co gadają. Jak ktokolwiek mógłby powiedzieć, że otaczam się tylko ludźmi, którzy mi przytakują? To są mistrzowie, świetni taktycy w wielu dziedzinach. Mam w swoim obozie liderów. Ta krytyka to pier*olenie więc przestałem zwracać na to uwagę. Zaufajcie mi kiedy mówię wam, że nie otaczam się tylko ludźmi, którzy się ze mną zgadzają. Jesteśmy w tym wszystkim razem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.