USMAN O MASVIDALU: DOSKONALE WIEM KIM ON JEST

Kamaru Usman podkreśla, że film zamieszczony przez Jorge Masvidala daje dowód temu, ze nie został on dobrze zrozumiany. Mistrz kategorii półśredniej uważa po prostu, że posiadacz pasa BMF nie zasługuje na walkę o ten właściwy. 

- On mnie nie zrozumiał. Gada teraz wszędzie, że nie wiem kim on jest. Doskonale wiem kim jest Jorge Masvidal i nawet chwaliłem go w przeszłości. To wiemy o mnie na pewno – nie jestem hejterem. Szanuję tych, którzy na to zasługują. Wiem kim on jest, ale jak ktoś mówi, że powinien ze mną walczyć to nie umiem inaczej zareagować jak pytaniem „z kim?”. Są goście, którzy bardziej zasługują na walkę o pas mistrzowski. Jorge Masvidal nie wygrał z nikim z najlepszej szóstki tej dywizji. Nie wygrał z nikim z topu. Ja pokonałem 5 z 6 zawodników z pierwszej szóstki. Dlatego tak odpowiadam.

Nigeryjski Koszmar odniósł się do filmu, który pojawił się na oficjalnym kanale YouTube zawodnika z Miami. 

- On wypuszcza filmy, na których mówię, że nie wiem kim on jest. Doskonale przecież wiem kim jest Jorge. Są jednak goście, którzy zasługują na walkę o tytuł bardziej niż on. Chcecie mi powiedzieć, że jakby Georges St. Pierre wracał do oktagonu UFC to nie zasługuje bardziej na walkę o pas niż Jorge Masvidal? Oczywiście, że tak.
Oczywiście, że wiem kim jest Jorge, ale nie będę grał w jego gierki. Gada o mnie, ale ja nie muszę gadać o nim. Ludzie pytają mnie o to co on mówi. Wszyscy zawodnicy walczą o to żeby się ze mną bić. Tak to teraz wygląda. To świetna sytuacja, nie muszę nikogo błagać o walkę na Instagramie czy Twitterze. Jestem w dobrej pozycji, a walki same przyjdą.

Usman ma za sobą pierwszą obronę pasa mistrzowskiego, który odebrał Tyroonowi Woodleyowi po pięciu rundach dominacji. W ostatnim pojedynku zastopował ciosami w piątej rundzie, po prawdziwej wojnie w oktagonie Colbiego Covingtona

Masvidal miał za sobą najlepszy rok w karierze, bowiem znokautował Darrena Tilla oraz Bena Askrena, ustanawiając przy tym nowy rekord UFC, a podczas UFC 244 w Madison Square Garden w Nowym Jorku rozbił Nate'a Diaza, który po zakończeniu rundy trzeciej w skutek odniesionych obrażeń nie mógł kontynuować walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.