WOTORE: WSKOCZYŁ W ZASTĘPSTWO, WYGRAŁ TURNIEJ

Marek Samociuk postanowił przyjąć wyzwanie i na ostatnią chwilę wskoczył do udziału pierwszego turnieju Wotore, który w sobotę odbył się w Katowicach. Wspomniany wojownik zaskoczył wszystkich i zgarnął 50-tysięcy złotych w finałowym pojedynku w partere ciosami odprawiając Szymona Szynkiewicza.

Marek Pochodzi z okolic małej miejscowości Hajnówka. Przygodę z sportami walk rozpoczął na studiach w klubie Dziki Wschód Biała Podlaska u trenera Łukasza Grochowskiego, gdzie główną bazą stylu klubu jest MMA. Aktualnie trenuje już niecałe 4 lata i miał także przyjemność trenowania paru miesięcy kick boxingu, w klubie Human Białystok. W w ciągu tych 4 lat startował w zawodach brazylijskiego jiu-jitsu i MMA. Wygrał 5 edycji Grand Prix Polski w BJJ, w białych pasach. Startował w amatorskim Pucharze Polski MMA 2017 roku do 93 kg, gdzie zajął 3 miejsce. Startował w amatorskich Mistrzostwach Polski MMA 2018 roku do 93 kg, gdzie wywalczył 1 miejsce. W pół-zawodowym MMA wygrał walkę do 84 kg i w zawodowym MMA wygrał jedną i jedną przegrał. Marek jest niekwestionowanym talentem, który w krótkim czasie dzięki gehennie i talentowi zgromadził niesamowite zaplecze umiejętności.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English