MOCNE SŁOWA OKNIŃSKIEGO, JURAS ODPOWIADA

To nie pierwszy raz, gdy Mirosław Okniński wraca do przeszłości i wspomina swój 'konflikt' z Łukaszem Jurkowskim, którego kiedyś prowadził. Tym razem trener jak i prekursor MMA postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o popularnym 'Jurasie'.

- Nie wiem czy się szykuje, ale ja bym bardzo chciał tej walki, bo uwielbiam patrzyć jak Juras jest bity. Znałem kiedyś kogoś, kto mówił 'nic tak nie sprawia mi przyjemności, jak krzywda drugiego człowieka'. Ale tak już bez żartów, Juras jest potrójnym zdrajcą. Trenował u mnie raz, wygrał KSW, odszedł i udawał, że u mnie nie trenował, że sam trenował w garażu - powiedział Okniński w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu mówi się, że Szymon Kołecki (8-1) podopieczny Oknińskiego w następnym starciu miałby skrzyżować rękawice z wspomnianym Jurkowskim. Na odpowiedź Łukasz Jurkowskiego nie musieliśmy długo czekać..  

- Przecież to jest certyfikowany idiota szukający poklasku. Do tego patologiczny kłamca który popłynął z pomówieniem mnie. Jak się ktoś taki nazywa? Frajer? Nie zniżę się do poziomu tego dna ale konsekwencje trzeba wyciągnąć. Granica pierdolenia głupot została przekroczona - napisał Juras na twitterze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.