NA ŻYWO: XXII TURNIEJ PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA...

Blisko setka zawodników rozpocznie sezon na Mazowszu - wcześniej ruszyło Podkarpacie z coraz mocniej obsadzanym Międzynarodowym Turniejem TUTAJ >>>, a teraz czasn na XXII Turniej Paweł Skrzecz Zaprasza... do Akademii Walki przy Kinowej 19 w Warszawie, a warto wrócić do podsumowania roku na Turnieju Mikołajkowym TUTAJ >>>

XXII Turniej Paweł Skrzecz Zaprasza (01.02.2020) Akademia Walki, ul.Kinowa 19, Warszawa DOJAZD >>>

Młodzik
1 walka w kategorii 44kg
Kacper Gajos (Gladiator Warszawa) vs Nikodem Balczus (Uniq Fight Club) WO
2 walka w kategorii 44kg
Daniel Sławiński (Gladiator Warszawa) vs Karol Ochenkowski (Legionowska Akademia Walki) RSC2
3 walka w kategorii 50kg
Oskar Janecki (Gladiator Warszawa) vs Mateusz Kozioł (ŁKS Orlęta Łuków) PKT 3-0
4 walka w kategorii 54kg
Mateusz Kubalski (Legionowska Akademia Walki) vs Kacper Młynarczyk (Włókiennik Łódź) PKT 3-0
5 walka w kategorii 63kg
Leonardo Di Cara (Athletik Radom) vs Rafał Marcinek (X Fight Piaseczno) NC
6 walka w kategorii 50kg
Dominika Kondracka (ŁKS Orlęta Łuków) vs Gabrysia Figura (RKB Boxing Radom) RSC2
7 sparing w kategorii 50kg
Julka Lubarska (Rocky Żyrardów) vs Neomi Majewska (Gladiator Warszawa) sparing
Kadet
8 walka w kategorii 54kg
Monika Milewska (Legionowska Akademia Walki) vs Nikola Nowakowska (RKB Boxing Radom) PKT 2-1
10 sparing w kategorii 46kg
Sandra Czerwińska (Akademia Walki Warszawa) vs Oliwia Dziekańska (Włókiennik Łódź) sparing
11 walka w kategorii 52kg
Andriei Shuminski (Uniq Fight Club) vs Oskar Kartasiewicz (Box Garda Marki) PKT 3-0
12 walka w kategorii 55kg
Mentor Garibian (Akademia Walki Warszawa) vs Kamil Guziński (KB Legia Warszawa) PKT 3-0
13 walka w kategorii 57kg
Bartosz Prusionowski (ŁKS Orlęta Łuków) vs Jakub Skuza (Knockout Bielany) PKT 0-3
14 walka w kategorii 59kg
Jakub Walczak (Gladiator Warszawa) vs Igor Rosik (SMS Warszawa) PKT 0-3
15 walka w kategorii 60kg
Piotr Kaczyński (Gladiator Warszawa) vs Kacper Przybyłowski (Box Garda Marki) PKT 0-3
16 walka w kategorii 50kg
Paweł Czwarnowski (Akademia Walki Warszawa) vs Emilian Dudajek (Boxing Radom) PKT 0-3
17 walka w kategorii 62kg
Michał Bultrowicz (Legionowska Akademia Walki) vs Adam Paryż (SMS Warszawa) RSC2
18 walka w kategorii 65kg
Michał Mazurek (Legionowska Akademia Walki) vs Aleksander Dąbrowski (SMS Warszawa) PKT 3-0
19 walka w kategorii 65kg
Olaf Szcześniak (Knockout Bielany) vs Paweł Ruciński (SMS Warszawa) PKT 1-2
20 walka w kategorii 65kg
Mikołaj Rutkowski (Akademia Walki Warszawa) vs Norbert Sadowski (SMS Warszawa) PKT 0-3
Junior
21 walka w kategorii 47kg
Laura Nowińska (Akademia Walki Warszawa) vs Anna Olczak (Klub Bokserski Legia) PKT 3-0
22 walka w kategorii 51kg
Natalia Zarzycka (ŁKS Orlęta Łuków) vs Inez Leszner (Włókiennik Łódź) PKT 3-0
23 walka w kategorii 51kg
Izabela Nowińska (SMS Warszawa) vs Marta Pawlikowska (ŁKS Orlęta Łuków) WO
24 walka w kategorii 59kg
Oleh Yakobsze (Akademia Walki Warszawa) vs Kacper Młynarski (Academia Gorilla Skierniewice) vs Bartosz Suchecki (KS Raszyn) PKT 3-0
25 walka w kategorii 60kg
Jakub Sulęcki (Legionowska Akademia Walki) vs Józef Szafarz (RKB Boxing Radom) RSC3
26 walka w kategorii 69kg
Cezary Znamiec (RKB Boxing Radom) vs Kosma Czerniakowski (SMS Warszawa) RSC1
27 walka w kategorii 69kg
Oskar Prokopiak (Knockout Bielany) vs Kacper Sienkiewicz (Kuźnia Mistrzów) RSC1
28 walka w kategorii 75kg
Tymoteusz Cieślik (RKB Boxing Radom) vs Mateusz Niedziela (SFC) PKT 0-3
29 walka w kategorii 81kg
Szymon Machaj (Academia Gorilla Skier.) vs Ryszard Olender (RKB Boxing Radom) sparing
30 walka w kategorii 60kg Senior
Patryk Raducki (Akademia Walki Warszawa) vs Piotr Figurski (KS Raszyn) PKT 3-0
31 walka w kategorii 64kg
Tomasz Raducki (Akademia Walki Warszawa) vs Jakub Słomski (Uniq Fight Club) vs Sebastian Mitura (Akademia Walki Warszawa) PKT 0-3
Senior
32 walka w kategorii 69kg
Szymon Brząkała (Legia Fight Club) vs Igor Zhmaiev (Niestowarzyszony) PKT 3-0
33 walka w kategorii 75kg
Kamil Szerement (Rocky Żyrardów) vs Aleksander Bereżewski (Boks-Tur Łódź) PKT 3-0
34 walka w kategorii 75kg
Mateusz Karolak (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Rafał Zalewski (Gimnazjon Wyszków) PKT 3-0
35 walka w kategorii 81kg
Dawid Beczek (Athletic Radom) vs Dominik Tomczyński (Włókiennik Łódź) PKT 0-3
36 walka w kategorii +91kg
Karol Mnich (RKB Boxing Radom) vs Konrad Nowakowski (KS Raszyn) RSC2
37 walka w kategorii +91kg
Szymon Laskowski (Akademia Walki Warszawa) vs Adam Korpalski (Akademia Walki Warszawa) PKT 3-0

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.