FAME WESPRZE FINANSOWO WYJAZD KADRY NARODOWEJ

Redakcja, Informacja własna

2020-02-05

Obecność Sławomira Cypla podczas konferencji prasowej promującą FAME MMA nie było przypadkowe, a pierwsze tego 'owoce' możemy już obserwować. Największa freakowa organizacja w Europie wesprze finansowo wyjazd Kadry Polski PZMMA na Mistrzostwa Świata w MMA. 30-zawodników w tym też zawodniczki w dniach 14-18 października w Turcji stanie przed szansą uzyskania złotego medalu.  

FAME MMA wspomoże kadrę w kosztach wyjazdu, wyżywienia, zakwaterowania,  ale również w opiece trenerów oraz wizioterapeutów. Przypomnijmy, że w poprzednim roku organizacja została oficjalnie sponsorem polskiego związku MMA zarządzanego przez Sławomira Cypla, który ma za sobą jakże długi bagaż w postaci dobrze wszystkim znanych ALMMA.

Mamy również wpis na oficjalnie stronie ALMMA:

W 2020 r. kadra Polski MMA złożona z 30 wyróżniających się amatorskich zawodników i zawodniczek weźmie udział w Mistrzostwach Świata MMA, rozgrywanych w dniach 14-18 października 2020 r. w Turcji. Dzięki współpracy nawiązanej przez Polski Związek MMA z organizacją FAME MMA, reprezentanci Polski nie poniosą żadnych kosztów związanych z wyjazdem – opłata startowa, zakwaterowanie i wyżywienie, przelot oraz opieka trenerów i fizjoterapeuty zostanie ufundowana przez FAME MMA. Członkowie kadry Polski zostaną wyłonieni na podstawie rankingu, do którego wliczane będą wszystkie zawody ALMMA w pierwszej połowie roku, tj. do zawodów ALMMA Bytom 7 czerwca 2020 r. włącznie. Zwycięzcy każdej kategorii turniejów: Junior Mężczyźni, Junior Kobiety, Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni, Ograniczona Formuła Senior Kobiety oraz Full Contact, którzy nie posiadają na koncie walk zawodowych, otrzymywać będą punkty według poniższego schematu:
MISTRZOSTWA POLSKI MMA:
I miejsce - 12 pkt, II miejsce - 8 pkt, III miejsce - 6 pkt, IV miejsce - 3 pkt
PUCHAR POLSKI MMA
I miejsce - 6 pkt, II miejsce - 4 pkt, III miejsce - 3 pkt, IV miejsce - 1 pkt
Zawody regionalne:
I miejsce - 3 pkt, II miejsce - 2 pkt, III miejsce - 1 pkt