KAWULSKI O POWROCIE GAMROTA I WALCE Z PARNASSE

Wszystkie znaki na niebie mówią, że Mateusz Gamrot, który ogłosił niedawno swój powrót do KSW, zmierzy się w kolejnym pojedynku z tymczasowym mistrzem kategorii piórkowej Salahdine’em Parnasse. Na przeszkodzie do zorganizowania tego pojedynku stoi jednak nadal kwestia limitu wagowego, w którym mieliby się zmierzyć. 

Były podwójny mistrz podkreśla bowiem, że nie będzie w stanie zejść do 66 kg i proponuje catchweight do 69 kg, natomiast Francuz upiera się przy swojej kategorii. 

Gamrot który nie ukrywa, że w przyszłości chciałby trafić do UFC. W wywiadzie dla sport.pl, Maciej Kawulski zapytany o przyszłość Gamrota w organizacji i tego jak zapatruje się na jego plany odparł, że to pytanie do samego zainteresowanego, natomiast podkreślił, że chciałby by ten walczył dla KSW.

Współwłaściciel najlepszej polskiej federacji odniósł się także do kwestii kategorii wagowej w ewentualnym pojedynku Gamrota z Parnasse.

-  Ale Salahdin też jest kotem, więc ich bezpośrednie stracie byłoby czymś fascynującym. Jeśli jednak Mateusz chce takiej walki, to uważam, że powinien walczyć w kategorii do 66 kg, czyli naturalnej dla Francuza. Mateusz walczy w obu kategoriach [do 66 i 70 kg]… Francuz tylko w piórkowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.