TRENER O JONESIE: NADAL JEST NIEZWYKLE KREATYWNY

Trener Jona Jonesa uważa, że to, że jego podopieczny tyle lat zasiada na tronie kategorii półciężkiej, zawdzięcza poziomowi rywalizacji, który sprawia, ze ten musi się ciągle rozwijać i szukać nowych rozwiązań.

- Jest wiele świetnych zespołów, które studiują walki Jona. Mają do dyspozycji materiał z 10 ostatnich lat. Znacznie trudniej jest więc Jonowi pozostać takim samym zawodnikiem jakim niegdyś był. Dodatkowo zawodnicy, z którymi przychodzi mu się teraz bić są znacznie bardziej wszechstronni, niż niegdyś.

W rozmowie z ESPN Greg Jackson przyznał, że mimo ogromnej kreatywności, którą Jones od zawsze przejawiał, nadal potrafi on wprowadzać nowe techniki do swojej gry.

- Nadal jest niezwykle kreatywny, ale teraz jest też bardziej subtelny. W trakcie gdy on się rozwija i ewoluuje, niektóre rzeczy zostawia za sobą. Może się okazać, że nagle wykorzysta je w walce, ale w praktyce nie zobaczysz dwa razy takiej samej walki w jego wykonaniu.

Jones w kolejnym pojedynku zmierzy się z niepokonanym w MMA Dominickiem Reyesem. Starcie to będzie walką wieczoru gali UFC 247, która odbędzie się już w tę sobotę w Houston.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.