CG 27: POZNAJCIE PRZECIWNIKA BONUSA BGC

Redakcja, Informacja własna

2020-02-06

Piotr Witczak po ostatniej przegranej dość niespodziewanie zapowiedział koniec współpracy z organizacją FAME MMA. 'Łazarski Gladiator' ma już nowego pracodawcę i jego najbliższa walka może co niektórych zaskoczyć. Bonus BGC już 14-marca podczas 27-edycji Celtic Gladiator zmierzy się z Johnem Painterem (1-12). Piotrek w Bełchatowie liczy na upragnione pierwsze zwycięstwo w formule MMA.

39-latek jedyną wygraną odnotował w 2014 roku, a teraz będzie chciał przerwać passę dziesięciu przegranych z rzędu. Reprezentant Wielkiej Brytanii wszystkie swoje pojedynki przegrywa przed czasem, a większość nawet nie trwa minuty. Painter w Celtic Gladiator bił się już parę razy, gdy choćby w 15-sekund został zastopowany z rąk - Tomka Czerwińskiego.