HUNT ZAWALCZY W BOKSIE, RYWALEM BYŁY RUGBISTA?

Mark Hunt (13-14-1) nigdy nie ukrywał, że chciał spróbować swoich sił w zawodowym boksie. 45-latek najprawdopodobniej wróci do rywalizacji i zobaczymy go w ringu, ale to nie koniec, bo jest już potencjalny przeciwnik. Reprezentant Nowej Zelandii miałby zmierzyć się z byłym rugbystą - Paulem Gallenem (9-0-1). 38-latek ma już za sobą dziesięć zawodowych pojedynków, a swoją przygodę rozpoczął już w 2014 roku.

- W porządku. Jeśli Paul chce tej walki, to ja z całą pewnością mogę obiecać, że do niej dojdzie. Znam Paula dość dobrze i nie rozumiem czemu chciałby się ze mną zmierzyć. Ale jeśli chce zatańczyć w ringu, to możemy tańczyć. To nie ma dla mnie znaczenia, po prostu mnie to zaskoczyło - powiedział Hunt.

''Super Samoan'' choć rekord tego nie wskazuje to przez dłuższy czas był światową czołówką i wielokrotnie sprawił niespodziankę. Hunt swoje ostatnie trzy pojedynki przegrał, a ostatni miał miejsce w grudniu 2018 roku. Starcie z Justinem Willisem najprawdopodobniej zakończyło jego przygodę w UFC i trzeba przyznać, że w tym starciu wyglądał po prostu jak cień siebie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.