PUDZIAN ZNA RYWALA, SPARINGI Z OMIELAŃCZUKIEM I IZU

Mariusz Pudzianowski (13-7) swój najbliższy pojedynek stoczy 21-marca w Łodzi. 43-latek już wie z kim wyjdzie do klatki podczas KSW 53 i ma to być następne spore wyzwanie. Już niebawem go poznamy, a przypomnijmy, że Mariusz będzie chciał podtrzymać dobrą passę.

''Pudzila'' po dwóch przegranych z rzędu miał ciężki okres, bo przecież po walce z Szymonem Kołeckim była również operacja. Mariusz wytrwał i swój ostatni pojedynek stoczył podczas pierwszej gali KSW na Bałkanach. Pudzianowski na 51-edycji zapewnił pierwszą przegraną w rekordzie Erko Juna (3-1), a trzeba przyznać, że nie przyszło to łatwo.

- Pytacie się kto będzie moim przeciwnikiem. Ja już wiem mniej więcej kto nim będzie. To nie moją rolą jest ogłaszanie tego, więc włodarze KSW ogłoszą kto tym przeciwnikiem będzie, ale tylko podpowiem, że na pewno będzie to duży, wielki chłop moich gabarytów. Na pewno wam jeszcze dostarczę sporo emocji - powiedział Pudzianowski.

To nie koniec, bo oczywiście już jakiś czas temu Mariusz rozpoczął przygotowania, w której mamy nowość. Pudzianowski w Berkut WCA Fight Team zaczyna sparować, a nie jak miało to miejsce wcześniej. Nasz utytułowany strongman na macie mierzył się z czołowym polskim ciężkim - Danielem Omielańczukiem oraz z mocno bijącym bokserem Izu Ugonohem, który już niebawem zadebiutuje w MMA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.