MAGDALENA CZABAN WYRUSZA NA MISTRZOSTWA OCEANII

Już na początku marca podczas Otwartych Mistrzostw Oceanii 2020 barwy Polski reprezentować będzie złota medalistka mistrzostw świata i Europy, Magdalena Czaban.

Otwarte Mistrzostwa Oceanii 2020 zostaną zorganizowane przez International Mixed Martial Arts Federation (IMMAF) w dniach od 6 do 8 marca w Gold Coast, w Australii i są pierwszym tegorocznym wydarzeniem przygotowanym pod banderą IMMAF.  

Dzięki działaniom Stowarzyszenia MMA Polska i współpracy z IMMAF udało się zapewnić naszej złotej medalistce możliwość wzięcia udziału w nadchodzącym wydarzeniu.

Wraz z Magdą na mistrzostwa uda się również jej trener i opiekun kadry MMA Polska, Kamil Zawarski.

- Bardzo się cieszę, że mimo odległego miejsca udało się wszystko zorganizować i Magda ponownie będzie mogła reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej - mówi Martin Lewandowski, prezes Stowarzyszenia MMA Polska.

Magda Czaban pochodzi z Krakowa i toczy swoje boje w wadze atomowej. Sporty walki trenuje od ponad czterech lat. Wcześniej natomiast zajmowała się lekkoatletyką i gimnastyką. Jej amatorski rekord MMA na zasadach IMMAF wynosi 7-0. W roku 2019 wywalczyła tytuł amatorskiej mistrzyni świata juniorek oraz mistrzyni Europy seniorek.

- Moim marzeniem i celem jest bycie najlepszą zawodniczką wagi atomowej na świecie - mówiła Magda Czaban jeszcze przed zdobyciem tytułu mistrzyni świata.

Wierzymy, że występ podczas Otwartych Mistrzostw Oceanii 2020 da Magdzie możliwość wywalczenia kolejnego medalu, zdobycia doświadczenia i ugruntowanie swojej pozycji najlepszej amatorskiej zawodniczki wagi atomowej na świecie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.