NARKUN O WALCE BŁACHOWICZA Z ANDERSONEM

Już w tę sobotę w walce wieczoru gali UFC w Rio Rancho, Jan Błachowicz stanie przed szansą udowodnienia swojej pozycji pierwszego pretendenta do walki o pas mistrzowski dywizji półciężkiej. Polak zmierzy się z Corey'em Andersonem i będzie to dla niego również okazja do rewanżu za porażkę z 2015 roku, kiedy to Amerykanin po zapaśniczej dominacji zwyciężył decyzją jednogłośną.

Mistrz organizacji KSW w kategorii do 93 kilogramów oraz jeden z głównych sparingpartnerów Błachowicza, Tomasz Narkun w rozmowie z serwisem polsatsport.pl, powiedział, że jest przekonany, że faworytem sobotniego starcia jest Polak.

- Sparowaliśmy sporo, zawsze to korzyść dla nas obu. Jakby nie było obaj należymy do czołówki w Polsce i Europie. Jeśli chodzi o sam pojedynek, stawiam Janka w roli faworyta. Myślę, że będzie zupełnie innym zawodnikiem.

Narkun zaznaczył także, że Jan podejdzie do walki z Andersonem, zupełnie inaczej niż w przypadku ich pierwszego starcia. 

- Janek wygląda na bardzo zdeterminowanego i jest naprawdę głodny tej wygranej. Pamiętajmy, że to walka rewanżowa, a to zawsze wiąże się z dodatkowymi emocjami. To będzie zupełnie inny pojedynek. Teraz to Janek narzuci swój styl, będzie atakował i narzucał swoje tempo, więc zobaczymy Janka przynajmniej tak agresywnego jak walce z Rockholdem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.