JONES PEWNY SWOJEJ WYGRANEJ W WALCE Z REYESEM

Werdykt w walce wieczoru gali UFC 247 pomiędzy Jonem Jonesem a Dominickiem Reyesem wzbudził w świecie MMA sporo kontrowersji. Zarówno wielu ekspertów, jak i kibiców typowało Reyesa jako zwycięzce tego starcia. Aktualny mistrz ma już za sobą analizę pojedynku i jak podkreśla - nie ma wątpliwości co do tego, ze werdykt w tej walce był słuszny.

Reyes postawił mistrzowi bardzo trudne warunki i w opinii wielu wygrał pierwsze trzy rundy starcia. Sędziowie punktowi byli jednak innego zdania, przyznając zwycięstwo Jonesowi. Jeden z sędziów nawet punktował to starcie 49-46 na korzyść zawodnika JacksonWink MMA, co spotkało się ze sporą krytyką.

Po walce pojawiło się wiele głosów, że najbardziej słusznym rozwiązaniem byłoby zorganizowanie natychmiastowego rewanżu. Sam Jones również był na taką opcję otwarty, jednak zaznaczył, że musi najpierw obejrzeć walkę. Dopytywany bowiem o rewanż, twierdził, ze jeśli jego zwycięstwo było przekonujące, to nie ma mowy o rewanżu, natomiast jeśli walka była tak bliska jak twierdzą eksperci, to oczywiście wejdzie z Reysem ponownie w szranki.

Bones kilka dni po gali obejrzał starcie i podzielił się opinią na ten temat ze swoimi obserwatorami na Instagramie. 32-latek uważa, że jego zwycięstwo było w pełni zasłużone.

- Właśnie obejrzałem #UFC247 z trenerami, jesteśmy pewni swojego zwycięstwa - napisał. Wpis swój okrasił także hashtagami #AndStill #EarnedNotGiven. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.