SILESIAN MMA CHALLENGE 3: 'FIT DZIK' W KARCIE

Tomasz Łomnicki, znany wszystkim jako 'Fit Dzik' będzie kolejnym zawodnikiem, który wejdzie do klatki 26 kwietnia na gali Silesian MMA Challenge 3. Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego jeszcze niedawno ważył niemal 200 kilogramów i zmagał się z chorobami wynikającymi z jego otyłości.

Łomnicki postanowił zmienić swoje życie i zaczął trenować. Po 27 miesiącach pracy z trenerami i żelastwem ważył już 100 kilogramów i sam postanowił pomóc innym, którzy mają podobne problemy do niego. Teraz jest trenerem oraz popularnym w sieci 'Fit Dzikiem', który pokazuje, że każdy może odmienić swoje życie dzięki treningowi.

Od ponad roku trenuje mma oraz bjj pod okiem trenera Rafała Zawidzkiego w llubie  MMA Ostrów Wielkopolski, dzięki treningom wystąpił na galach Octagon oraz Freak Fight Federation.

Łomnicki postanowił zmienić swoje życie i zaczął trenować. Po 27 miesiącach pracy z trenerami i żelastwem ważył już 100 kilogramów i sam postanowił pomóc innym, którzy mają podobne problemy do niego. Wystąpił na gali organizacji FFF, teraz jest trenerem oraz popularnym w sieci 'Fit Dzikiem', który pokazuje, że każdy może odmienić swoje życie dzięki treningowi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.