OKTAGON: MATEUSZ LEGIERSKI ZDOBYWA PAS PO WOJNIE!

Mateusz Legierski (6-0) odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze! 23-latek podczas sobotniej gali Oktagon Prime 3 dostał szansę mistrzowską. Polak miał naprawdę ciężkie wyzwanie, ale co najważniejsze sędziowie wskazali na niego ogłaszając niejednogłośną decyzję. Dodajmy, że była to 5-rundowa wojna, w której pokonał zawodnika publiczności Miroslava Strbaka (18-10-1). Dla biało-czerwonego była to już czwarta walka w szybko rozwijającej się organizacji.

Od samego początku nie brakowało mocnych uderzeń z obu stron! Momentami ciężkie KO wisiało w powietrzu, ale determinacja wojowników i świadomość tytułu w stawce budowała jeszcze większe zawzięcie. Co ciekawe w drugiej rundzie obaj byli na deskach, a widownia była zachwycona taką wojną! Początkowo to Legierski był spychany do siatki, ale na szczęście odwróciło się to w mistrzowskich rundach, które były równie ważne jeśli chodzi o werdykt. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy rewanżowe starcie..

Przypomnijmy, że w mieście Samorin wystąpiło jeszcze dwóch naszych reprezentantów. Tuż przed główną walką w klatce zameldował się Łukasz Sajewski (14-6). Polak nie będzie dobrze wspominał tej wyprawy, bo pod koniec pierwszej rundy po wysokim kopnięciu i ciosach w parterze został zastopowany z rąk - L'udovita Kleina (16-2), który jest już bliski transferu do największej ligi. Dla ''Wookiego'' była to już szósta przegrana w ostatnich siedmiu walkach - trzeba przyznać, że wygląda to nieciekawie. Wcześniej zobaczyliśmy Daniela Hodora (5-2), który nie mógł odrzucić tak ciekawej propozycji mimo, że o walce dowiedział się niedawno. Dobrą passę reprezentanta MMATadores K-CE przerwał Leo Brichcie (4-3), który mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem w trzeciej odsłonie. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.