BŁACHOWICZ NOKAUTUJE W PIERWSZEJ RUNDZIE!

Jan Błachowicz znokautował Corey'a Andersona w pierwszej rundzie walki wieczoru gali UFC w Rio Rancho. Polak trafił rywala potężnym prawym sierpowym i wszystko wskazuje na to, że jego marzenie się spełni i w kolejnej walce zmierzy się o pas mistrzowski z Jonem Jonesem.

Anderson od początku starał się wywierać presję i pracował lewym prostym oraz niskimi kopnięciami, spychając Błachowicza pod siatkę. Polak nie dawał się jednak utrzymać w klinczu i starał się odpowiadać pojedynczymi ciosami prostymi. Reprezentant Berkut WCA Fight Team 3 minutach idealnie w tempo skontrował low kick rywala, zwalając go z nóg potężnym prawym sierpem na szczękę. Dzieła zniszczenia dopełnił cios młotkowy, po którym Błachowicz momentalnie ruszył w kierunku Jona Jonesa, dając mu do zrozumienia, że jest gotowy. 

Historia napisała się na naszych oczach. Realizatorzy od razu skierowali kamery na Jonesa, który był pod ogromnym wrażeniem występu Polaka. Czy teraz możemy się już spodziewać Błachowicza w upragnionej walce o pas? 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.