ACA 108: OFICJALNIE HARATYK-STRUS, PACZUSKI W KARCIE

Trudny rywal dla Strusa! Rafał Haratyk i Radosław Paczuski dodani do karty ACA 108

To już oficjalne. Podczas ACA 108 obejrzymy polsko-polskie starcie z udziałem Piotra Strusa (15-5) i Rafała Haratyka (12-3). Podczas gali na Torwarze nie zabraknie również niepokonanego dotąd w MMA Radosława Paczuskiego (3-0), który w tym obiekcie debiutował przed rokiem. Tym samym na karcie walk ACA 108 jest już pięciu Polaków. Wkrótce poznamy kolejne nazwiska, tymczasem przedsprzedaż biletów na galę dobiega końca. Ceny  idą w górę od 1 marca!

Piotr Strus vs Rafał Haratyk

Warszawska publiczność zawsze bardzo entuzjastycznie przyjmowała walki Piotra Strus, związanego z organizacja ACA już od trzech lat (pierwsza walka dla organizacji miała miejsce 18.02.2017!). Czy tym razem w polsko-polskim starciu fani na Torwarze będą podzieleni? Rafał Haratyk, podobnie jak Piotr Strus, zaczynał walki w zawodowym MMA już prawie 10 lat temu. W organizacji debiutował niespełna 3 miesiące temu podczas gali ACA 102, gdzie w pierwszej rundzie przez TKO wygrał z mocnym rywalem z Austrii, Abrim Agujevem (32-9). Teraz Haratyk po raz pierwszy zawalczy w klatce ACA w Polsce.

Radosław Paczuski wraca na Torwar

Nie znamy jeszcze nazwiska rywala kolejnego Polaka, dodanego do karty ACA 108. Radosław Paczuski, doświadczony i utytułowany kickboxer debiutował w zawodowym MMA właśnie na Torwarze, w lutym 2019 podczas ACA 92. To nie była łatwa walka i z Jarosławem Lechem wygrał decyzją. Podczas ACA 108 Paczuski będzie wchodził do klatki z trzema zwycięstwami w rekordzie. Czy i tym razem da swoim licznym fanom na trybunach powód do eksplozji radości? Przekonamy się już wkrótce.

W walce wieczoru na Torwarze zobaczymy Daniela Omielańczuka (23-9) z Dagestańczykiem Salimgireyem Rasulovem (18-7).

Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia, w piątek, w COS Torwar w Warszawie. Bilety na wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży, a ceny zaczynają się od 50 zł. Więcej na www.eventim.pl/aca108

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.