UFC ON ESPN+30: JOTKO ZAWALCZY NA POCZĄTKU KWIETNIA

Krzysztof Jotko (21-4) swój najbliższy pojedynek stoczy 11-kwietnia w Portland. Podczas UFC on ESPN+30 czeka go niemałe wyzwanie, bo zmierzy się Erykiem Andersem (13-4), który nie tak dawno pukał do czołówki rankingu wagi średniej.

Polak miał problemy z urazami i tym samym miał przerwy. Mimo wszystko Krzysiek wrócił i co ważne w dobrym stylu. 30-latek odbudował się po serii przegranych i potwierdził, że należą mu się jeszcze szanse. Wojownik pochodzący z Ornety w poprzednim roku stoczył dwie walki. Pierw zdominował i zapewnił pierwszą przegraną w rekordzie Alena Amedovskiego, a następnie na UFC 240 niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Marca-Andre Barriaulta.

''Ya Boy'' miał bardzo podobną sytuacje co nasz reprezentant. Eryk również wrócił już na odpowiednie tory i ma za sobą dwa udane starty. Amerykanin 2019-rok rozpoczął od przegranej z Khalilem Rountree, a w tej walce mógł ustalić rekord jeśli chodzi o padanie na deski. Eryk ostatecznie udanie wrócił szybko, bo po minucie i 18-sekundach przed czasem odprawiając Viniciusa Moreire, a w ostatnim starciu niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Geralda Meerschaerta.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.