KAWULSKI: JESTEŚMY DRUGĄ SIŁĄ MMA NA ŚWIECIE

Włodarze KSW od lat podkreślają, że ich organizacja jest największą siłą w Europie. Innego zdania jest choćby szef brytyjskiego Cage Warriors, który niedawno stwierdził, że to jego organizacja przoduje na Starym Kontynencie. Maciej Kawulski w wywiadzie dla magazynu Gentleman ponownie podkreślił jaką marką na światowym rynku mieszanych sztuk walki jest według niego KSW.

- Na pewno jestem dumny z projektu KSW. To jeden z niewielu polskich produktów znanych na całym świecie. Jesteśmy drugą siłą światowego MMA. Wykreowaliśmy nie tylko trend, ale i wiele gwiazd na tym rynku. Mamed jest najjaśniejszą gwiazdą, przedstawicielem pierwszego pokolenia MMA w Polsce. Teraz jest także dużo nowych, obiecujących twarzy.

Spełniający się w ostatnim czasie także jako reżyser filmowy Kawulski, opowiedział również o swoim podejściu do szeroko pojętego biznesu.

- To nie wynikało z potrzeby zarabiania, tylko z radości działania, tworzenia. To mnie bawiło, a za tym szły pieniądze. Miałem odwieczną potrzebę dawania ludziom rozrywki. Jak spojrzysz na model biznesowy KSW, to powinniśmy na tym zarabiać dziesięć razy tyle, ale inwestujemy, żeby dać ludziom więcej, lepiej.

Kolejnym wydarzeniem będzie gala KSW 53, które odbędzie się 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.