TOMASZ SARARA OTWARTY NA STARTY W MMA

Aleksander Hutyra, Informacja własna, mmanews.pl

2020-02-20

Jeden z najlepszych kickboxerów w naszym kraju, numer 1 w kategorii ciężkiej, utytułowany zawodnik K1 - Tomasz Sarara rozważa starty w mieszanych sztukach walki. W rozmowie z portalem mmanews.pl, zdradził on jak wygląda jego aktualna sytuacja i jak zapatruje się na ewentualne walki w MMA.

- Mój manager walczy dla mnie o kontrakt za granicą, bo w Polsce jest teraz posucha (w kickboxingu/boksie). Dlatego obserwując rynek, który ostatnio obumiera u nas w kraju, nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia, bo prowadzę i rozwijam swój klub. Chętnie jednak zabawię się w MMA.

Sarara powiedział także jak podszedłby do przygotowań, jeśli miałby zawalczyć w MMA.

- To nie tak, że przejrzałem na oczy, że to jakaś wielka transformacja. Ja po prostu podjąłbym się tego jako kolejnego wyzwania. Parter kiedyś liznąłem, wiem z czym to się je. Mam świadomość opanowania jednej płaszczyzny do perfekcji, więc musiałbym opracować taktykę pod to co już umiem i to gdzie mam braki. Czuję się mocno spełniony w sportach walki, ale ponieważ lubię nowe wyzwania, a to byłoby wyzwanie, więc ja bym sobie spróbował sił w MMA.