AFN 8: NORBERT DASZKIEWICZ vs DANIEL HODOR

Organizacja Armia Fight Night właśnie odkryła kolejne zestawienie. Podczas MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 Norbert Daszkiewicz (2-0) zawalczy z bardziej doświadczonym Danielem Hodorem (5-2).

Pochodzący z Sosnowca, reprezentant MMATADORES KATOWICE w swojej karierze zawodowej i amatorskiej do tej pory stoczył łącznie ponad 30 walk.

Hodor dotychczasowe zawodowe doświadczenie zdobywał na takich galach jak Silesian MMA Challenge, Cage Warriors czy West Fighting MMA. Swoich fanów przyzwyczaił do błyskawicznych i mocnych starć.

Co ciekawe w miniony weekend Hodor walczył na gali OKTAGON PRIME 3 gdzie ostatecznie przegrał po niesamowitym pełnym zwrotów akcji pojedynku!

Pomimo przegranej, teraz - głodny zwycięstwa - wstępuje w szeregii Armia Fight Night i idzie po swoje kolejne zwycięstwo. Po swojej stronie ma doświadczenie i wsparcie kibiców.

Czy reprezentant WCA Fight Team Norbert Daszkiewicz utrzyma swoją passę zwycięstw, czy ulegnie doświadczonemu Hodorowi ? O tym przekonamy się już 13 marca !

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.