DASZKIEWICZ: Z LINKIEWICZ MOŻNA ZROBIĆ ZAWODNICZKĘ

Już 28-marca swoją trzecią walkę stoczy kontrowersyjna Marta Linkiewicz (1-1), a i tym razem pojawi się w main evencie. Podczas FAME MMA 6 w Częstochowie zmierzy się z debiutującą Zusje. Już od jakiegoś czasu mówi się i można też zauważyć zmiany u Linkiewicz, która jest zmotywowana, aby udanie wrócić na zwycięską ścieżkę. W pomoc zaangażował się zapaśnik Norbert Daszkiewicz, który został jej trenerem.

Przypomnijmy, że reprezentant WCA Fight Team ma już również zaplanowaną walkę. Norbert 13-marca na Armia Fight Night 8 w Mysłowicach zmierzy się z Damianem Hodorem (5-2). Podopieczny Roberta Jocza ma za sobą już dwie udane walki pod banderą organizacji Filipa Bątkowskiego.

- Też to był duży przypadek. Po znajomości gdzieś się z kimś zagadałem i wyszło, że Marta do mnie trafiła, ale cieszę się, bo naprawdę się przykłada. Mimo tego, że każdy tam hejt w jej stronę spada to i tak uważam, że jest to solidna osoba. Przykłada się naprawdę, trenuje już od dłuższego czasu i trzeba to wspierać, a nie negować. Tym bardziej jak ona daje z siebie wszystko i na tym jej zależy. Patrząc na poziom jeśli chodzi o kobiety w Polsce to myślę, że z Marty można zrobić zawodniczkę. Myślę, że szybciej będzie ona dobrą zawodniczką niż nie jedna fighterka, która uważa się już za zawodniczkę - odpowiedział Norbert Daszkiewicz na pytanie mmarocks.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.