FAME MMA 6: RATAJ PRZED WALKĄ Z DON KASJO

Zapowiada się walka na dobrym, sportowym poziomie na Fame MMA 6. W klatce spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów 'Maciek z Ex na plaży' tj. Maciej Rataj.

Kasjusz Życiński i Maciek Rataj wystąpią podczas Fame MMA 6 w kategorii open. Oznacza to, że waga zawodników jest różna i nie należą oni do tej samej kategorii wagowej.

Don Kasjo do tej pory był niezwyciężony. Ma na koncie dwa starcia, które wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Pierwsze z nich nie pozostało bez echa, bo w wyniku pomyłki sędziowie początkowo wydali inny werdykt. Początkowo ogłoszono zwycięstwo Adriana “Polaka” Polańskiego, który był zdecydowanie słabszy. Kasjusz złożył oficjalny protest, dzięki któremu to on został zwycięzcą. W drugiej walce zaś zmierzył się z Dawidem „Ambro” Ambroziakiem. Popularność zawdzięcza występom w programach telewizyjnych. Można było go oglądać m.in. w „Top Model”, „Ex na plaży” czy „Warsaw Shore”. Najwierniejsi fani mogą też na bieżąco śledzić jego vlogi na Youtube. Dzięki nim można też dowiedzieć się, jak wyglądają przygotowania Don Kasjo do kolejnej gali Fame MMA. Kasjusz Życiński ma duże doświadczenie na ringu. Przez lata zawodowo trenował boks. Zaczął bardzo późno, bo jako 19-latek. Nie przeszkodziło mu to jednak w rozwoju i wygrywaniu najważniejszych turniejów w Polsce. Było to kilka lat temu. Jego techniczne przygotowanie widać jednak w każdej walce. Don Kasjo ma 189 cm wzrostu i obecnie waży 89 kg. Jego przeciwnik jest dwa centymetry wyższy i aż 9 kg cięższy. Mężczyźni poznali się podczas telewizyjnego show „Ex na plaży” i nie przypadli sobie do gustu. Zrodził się konflikt, który chcą zakończyć w oktagonie. Kasjusz rzucił wyzwanie, Maciek je przyjął i w marcu zobaczymy tego efekt.

Maciek to celebryta, znany jako „Maciek z ex na plaży”. Na co dzień związany jest ze sportem. Ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. Jest trenerem personalnym i instruktorem siłowni. Nie tylko szkoli innych, ale również sam trenuje od kilkunastu lat. Bierze też udział w zawodach sylwetkowych mężczyzn. Wcześniej trenował podnoszenie ciężarów, kalistenikę oraz sporty walki. To, co może pokazać podczas walki, jest jedną wielką niewiadomą. Łatwo na pewno nie będzie, bo przeciwnik należy do wymagających.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.