OKTAGON 16: KAMIL MINDA ZAWALCZY W OSTRAWIE

Kamil Minda (4-1) już 14-marca w Ostrawie stoczy swój najbliższy pojedynek i co ciekawe pierwszy poza granicami kraju. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wystąpi w mocno rozwijającej się organizacji Oktagon, a zmierzy się z zawodnikiem publiczności Danielem Dittrichem (5-4).

Reprezentant Akademii Sportów Wilanów poprzedni rok może zaliczyć do udanych. W krótkim terminie dwa zwycięstwa - choć pod koniec miała być też walka o pas PLMMA, ale skończyło się to fiaskiem. Minda w październiku potrzebował 17-sekund na zdemolowanie Adana Alicia, a następnie na początku listopada wystąpił przed własną publicznością. Mowa o starcie w Ełku, gdzie zaprezentował się z naprawdę dobrej strony. Kamil na początku drugiej odsłony efektownie zapewnił pierwszą przegraną w rekordzie Tomasza Kolcuna.

Czech w organizacji stoczył już cztery pojedynkie, ale tylko zaledwie jeden zakończył się zwycięstwem. Co nie oznacza, że prezentował się tam z mizernej strony, bo przecież dopiero w trzeciej rundzie przegrywał z aktualnym mistrzem Michalem Martinkiem. W poprzednim roku Dittrich stoczył dwa pojedynki, a ostatni w Oktagonie zakończył się przegraną przed czasem. Dodajmy, że Minda będzie czwartym naszym reprezentantem na tej gali. W karcie pojawi się zaprawiony już w zagranicznych bojach Grzegorz Siwy, wspomniany w artykule Tomasz Kolcun, ale i również możliwy występ Mariusza Radziszewskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.