MŁODY GNIEWNY: POZNAJCIE KACPRA MIKLASZA

Głównie mówi się o zawodowcach, ale też trzeba zwrócić uwagę na młodych prospektów, o których w przyszłości może być głośniej i będą siłą nowej generacji.. Mowa tym razem o Kacprze Miklaszu, który aktualnie przebywa w Niemczech, gdzie rozwija się i reprezentuje uznany UFD Gym.

Duży progres uzyskany na macie u zawodnika pochodzącego z Ełku już możemy zauważyć patrząc na ostatnie dobre wyniki. Kacper u naszych sąsiadów odnotował trzy walki amatorskie, które zakończyły się szybkim sukcesem. Ełczanin we wszystkich pojedynkach wygrywał przed czasem, a zbierając wszystko do kupy nie trwało to nawet pięć minut. Miklasz walki kończył gilotyną, więc można powiedzieć, że ma już chyba swoją ulubioną technikę.

Młody/gniewny swoje pierwsze kroki w mieszanych sztukach walki stawiał w MMA Team Ełk, a tuż przed wyjazdem do Niemiec również walczył. Było to już pod skrzydłami Krzysztofa Pietraszka z Elita Sport Ełk. Kacper wystąpił na gali w Wasilkowie, gdy przegrał przed czasem z Karolem Żołowskim, dla którego nie było to łatwe starcie. Dodajmy, że wspomniany wojownik z Suwałk owocnie rozpoczął zawodową karierę, bo w błyskawiczny sposób znokautował powracającego Kamila Walusia, a ostatnio przed własną publicznością jego walka nawet nie wyszła poza minutę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.