BABILON MMA 13: REVENGE

17 kwietnia w DPD Arena Legionowo dojdzie do rewanżowej walki Pawła Pawlaka (15-4-1) z Adrianem "Aresem" Błeszyńskim (9-3-1), a stawką znów będzie pas mistrzowski Babilon MMA wagi średniej. Kto zostanie trzecim mistrzem organizacji Tomasza Babilońskiego – odpowiedź już za kilka tygodni.

Niedawne pierwsze starcie Pawła Pawlaka z Adrianem Błeszyńskim zakończyło się remisem po 5 rundach. "Plastinho" Pawlak lepiej zaczął potyczkę w Łomży, ale druga część rywalizacji, a zwłaszcza jej końcówka zdecydowanie należała do "Aresa" Błeszyńskiego. Obaj zawodnicy wiedzieli, że wkrótce znów spotkają się w klatce. Najważniejszy i najciekawszy mistrzowski rewanż w polskim MMA odbędzie się na Babilon MMA 13 w Legionowie. Dla kogo trzynastka okaże się szczęśliwa, a dla kogo pechowa?

Drugą walką wieczoru będzie pojedynek Łukasza Sudolskiego (6-0) z Eminem Abdurizaevem (5-0). Łukasz Sudolski zachował miano niepokonanego w MMA, rozbijając Michała Gutowskiego w pierwszej rundzie styczniowego starcia w Szczecinie. Jego najbliższy przeciwnik też ma "czyste" konto po stronie porażek. Z pięciu zwycięstw, Rosjanin trzy odniósł przed czasem. W Legionowie jeden z nich straci zero w rekordzie.

17 kwietnia po raz drugi do klatki wejdzie Róża Gumienna, która bez problemów uporała się z Raimondą Grundulaite na gali Babilon MMA 10 w Wieliczce. Jedna z najlepszych polskich kickbokserek znokautowała rywalkę w 1. rundzie.

Na widzów w podwarszawskim Legionowie czekać będzie wiele innych ciekawych pojedynków. Ponowie w klatce zobaczymy Dawida Śmiełowskiego – odkrycie przedświątecznej gali w Radomiu, gdzie w efektowny czy wręcz brutalny sposób znokautował Damiana Zorczykowskiego w ostatnich sekundach starcia.

Organizator Tomasz Babiloński stawia na zawodników, którzy potrafią porwać tysiące kibiców. Stąd obecność w Legionowie Pawlaka, Błeszyńskiego, Sudolskiego, Abdurizaeva, Gumiennej, Śmiełowskiego i jeszcze kilkorga innych zawodników MMA. Wszyscy oni gwarantują wysoki poziom sportowy i wielkie emocje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.