JĘDRZEJCZYK O ZHANG: JEST ZBYT PEWNA SIEBIE

Joanna Jędrzejczyk już w tę sobotę stanie przed kolejną szansą zdobycia pasa mistrzowskiego w kategorii słomkowej. Polka zmierzy się podczas gali UFC 248 z aktualną mistrzynią Weili Zhang. Jędrzejczyk uważa, że Chinka jest zbyt pewna siebie, o czym powiedziała w rozmowie z MMA Junkie.

- Ona zachowuje się jakby była pewna siebie. Jest zbyt pewna siebie - widzę to w jej oczach, to tak naprawdę mała dziewczynka. Nie jest gotowa. Jestem dla niej zbyt mocna. Nie wie jak zachowywać się jako mistrzyni. Udowodnię to. Myślę, że jest zbyt pewna siebie i arogancka. Nie chce nawet spojrzeć mi w oczy. Postaram się, aby zrezygnowała w trakcie walki. Chcę żeby błagała mnie żebym przestała.

Była mistrzyni dywizji do 115 funtów zdaje sobie jednak sprawę z wyzwania, które czeka ją w sobotę.

- Wiem jednak, że jest niezwykle niebezpieczną rywalką. Wszystko może się zdarzyć - nokaut, poddanie. Jestem jednak gotowa na wojnę. Jestem przygotowana na bitwę w klatce. To najważniejsza walka w mojej zawodowej karierze, w moim życiu. Jestem bardzo szczęśliwa, że jestem pretendentką i odzyskam to co do mnie należy - pas mistrzowski kategorii słomkowej UFC. Trochę już minęło. Byłam mistrzynią przez 966 dni. Od ponad 518 dni nie mam pasa, nie jestem mistrzynią. Byłam nią nie przez przypadek i jestem prawowitą pretendentką do tytułu mistrzowskiego.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.