TYLKO JEDEN: MARCIN KRAKOWIAK PODDAJE KIEŁKA!

Jesteśmy po pierwszym odcinku 'Tylko Jeden', w którym nie musieliśmy długo czekać na sporą niespodziankę! Marcin Krakowiak (8-1) trafił na jednego z głównych faworytów turnieju - Pawła Kiełka (9-6-1), który pochwalił się ponad profesjonalizmem wchodząc do programu ze zrobionym limitem wagowym.

26-latek sprawił niespodziankę, bo już w pierwszej rundzie (gilotyną) poddał jednego z najbardziej doświadczonych uczestników ''Only One''. I tym samym 'Krakus' zrobił duży krok do głównej nagrody jaką jest kontrakt z organizacją KSW w wysokości 200-tysięcy złotych i finałowa walka na zbliżającej się edycji we Wrocławiu.

Od samego początku obaj wymieniali się ciosami, i nie było tu większych kalkulacji. Tym samym było to też coś dobrego i specjalnego dla fana, który nie mógł zarzucić nudy. Wydawało się, że obszerne ciosy Krakowiaka robiły wrażenie i miały moc. Marcin Wrzosek jeden z trenerów reality show podpowiada, aby reprezentant Octopus Łódź w wymianach nie stał w miejscu i cały czas uderzał. Rada została wysłuchana i Krakowiak mocno naruszył przeciwnika, który padł na deski. Marcin już nie pierwszy raz, bo można powiedzieć to już jego firmówka poszedł po gilotynę. Dobrze zapięta, ciasna i Kiełek był zmuszony się poddać! 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.