NA ŻYWO: TURNIEJ 'PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA...'

Dla miłośników mamy swego rodzaju rozgrzewkę przed zawodowymi starciami dzisiejszej nocy. Akademia Walki Warszawa zaprasza na kolejna odsłone cyklicznego turnieju: Paweł Skrzecz Zaprasza... Wywiady i komentarz zapewni redaktor portalu Łukasz Famulski. W przerwa porozmawiamy z trenerami i zawodnikami, także o tym co będzie działo się na światowych ringach, ale to na takich imprezach zaczyna się drogę w wielki świat ringowych starć.

Zanim rozpocznie się główny turniej, na ringu pojawią się najmłodsi zawodnicy, których walki przysporzą nam równie wiele emocji, co ich starsi, bardziej doswiadczeni koledzy:

1 walka w kategorii 30kg Adept
William Panasik (Akademia Walki Warszawa) vs Aleks  Turczyński (Legionowska Akademia Walki)
2 walka w kategorii 34kg Adept
Misak Harutytunuyan (Akademia Walki Warszawa) vs Julian Jerzak (Legionowska Akademia Walki)
3 walka w kategorii 44kg Adept
Brajan Majewski (Sportowy Żyrardów) vs Dawid Łysoniewski (KB Legia Warszawa) vs Karol Ochenkowski (Legionowska Akademia Walki)
4 walka w kategorii 44kg Młodzik
Daniel Sławiński (Gladiator Warszawa) vs Tomasz Hański (BTS 1926 Broń Radom)
5 walka w kategorii 48kg Młodzik
Tomasz Czanik (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) vs Oskar Janecki (Gladiator Warszawa)
6 walka w kategorii 54kg Młodzik
Oliwier Orchel (BTS 1926 Broń Radom) vs Kacper Maur (KS Raszyn)
7 walka w kategorii 57kg Młodzik
Kacper Młynarczyk (Włókiennik Łódź) vs Mateusz Radkiewicz (GKS Łokietek Brześć Kujawski)

Zestawienie walk Turnieju Paweł Skrzecz Zaprasza... (07.03.2020) Kinowa 19, Warszawa, start godzina 12:00

1 walka w kategorii 47kg Kadet
Marika Sikorska (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) vs Oliwia Dziekańska (Włókiennik Łódź)
2 walka w kategorii 54kg Kadet
Monika Milewska (Legionowska Akademia Walki) vs Natalia Kuczyńska (Gladiator Warszawa)
3 walka w kategorii 50kg Kadet
Maja Bartoszewicz (Akademia Walki Warszawa) vs Oliwia Kosowska (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)
4 walka w kategorii 53kg Kadet
Mentor Garibian (Akademia Walki Warszawa) vs Wiktor Paczkowski (Champion Włocławek)
5 walka w kategorii 53kg Kadet
Samuel Skibiński (NOSiR Nowy Dwór Maz) vs Wiktor Bylicki (KB Wisła Płock)
6 walka w kategorii 51kg Kadet
Adrian Lewandowski (GKS Łokietek Brześć Kujawski) vs Kiril Globenko (Żoliborska Szkoła Boksu)
7 walka w kategorii 57kg Kadet
Mateusz Dyniewicz (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Michał Dąbrowski (Legia FC)
8 walka w kategorii 57kg Kadet
Bartosz Cyranowicz (KS Raszyn) vs Aleksander Lutek (MKS Pilica Białobrzegi)
10 walka w kategorii 60kg Kadet
Bartosz Jędraszczak (Legionowska Akademia Walki) vs Piotr Kaczyński (Gladiator Warszawa )
11 walka w kategorii 66kg Kadet
Igor Kołodziejski  (NOSiR Nowy Dwór Maz) vs Adam Paryż (SMS Warszawa)
12 walka w kategorii 66kg Kadet
Kacper Cieszkowski (KB Wisła Płock) vs Jakub Płaziński (Uniq Fight Club)
13 walka w kategorii 66kg Kadet
Michał Bartczak (KB Legia Warszawa) vs Pawel Ruciński (SMS Warszawa)
14 walka w kategorii 70kg Kadet
Mateusz Maj  (NOSiR Nowy Dwór Maz) vs Norbert Sadowski (SMS Warszawa)
15 walka w kategorii +80kg Kadet
Aleks Garbaliński (Champion Włocławek) vs Michał Woźniczko (SMS Warszawa)
16 walka w kategorii 52kg Junior
Emilian Dudajek (RKB Boxing Radom) vs Bartłomiej Fortuna (Champion Wołomin)
17 walka w kategorii 60kg Junior
Oleksander Berchuk (KB Legia Warszawa) vs Paweł Sulęcki (Legionowska Akademia Walki)
18 walka w kategorii 60kg Junior
Bartosz Suchecki (KS Raszyn) vs Michał Saczuk (Żoliborska Szkoła Boksu)
19 walka w kategorii 64kg Junior
Nataniel Stawiarski (Uniq Fight Club) vs Józef Szafarz (RKB Boxing Radom)
20 walka w kategorii 64kg Junior
Jakub Sulęcki (Legionowska Akademia Walki) vs Kamil Nowosad (SAKO Gdynia)
21 walka w kategorii 69kg Junior
Kosma Czerniakowski (Legionowska Akademia Walki) vs Cezary Znamiec (RKB Boxing Radom)
22 walka w kategorii 69kg Junior
Piotr Stańczyk (KB Legia Warszawa) vs Jan Żurakowski (SMS Warszawa)
23 walka w kategorii 75kg Junior
Damian Strzelec (BTS 1926 Broń Radom) vs Michał Waszczyk (Sportowy Żyrardów)
24 walka w kategorii 75kg Junior
Sejfulla Askhabov (NOSiR Nowy Dwór Maz) vs Jakub Lenart (Mini Fit Fight Club)
25 walka w kategorii 81kg Junior
Jakub Pietrzak (Akademia Walki Warszawa) vs Tymoteusz Cieślik (RKB Boxing Radom)
26 walka w kategorii +91kg
Kacper Dujka (BTS 1926 Broń Radom) vs Szymon Grabowski (Box Garda Marki)
27 walka w kategorii 54kg Junior
Inez Leszner (Włókiennik Łódź) vs Nicola Prymaczenko (Legionowska Akademia Walki)
28 walka w kategorii 69kg Senior
Kacper Niewiadomski (KS Raszyn) vs Tomasz Gryckiewicz (Niestowarzyszony)
29 walka w kategorii 64kg Senior
Piotr Figurski (KS Raszyn) vs Tomasz Raducki (Akademia Walki Warszawa)
30 walka w kategorii 64kg Senior
Jakub Słomski (Uniq Fight Club) vs Sebastian Mitura (Akademia Walki Warszawa)
31 walka w kategorii 69kg Senior
Krzysztof Wolder (Akademia Walki Warszawa) vs Rafał Zalewski (Niestowarzyszony)
32 walka w kategorii 75kg Senior
Andrzej Stachyra (Włókiennik Łódź) vs Paweł Janik (Akademia Walki Warszawa)
33 walka w kategorii +91kg Senior
Szymon Laskowski (Akademia Walki Warszawa) vs Konrad Nowakowski (KS Raszyn)
34 walka w kategorii 64kg Senior
Krystian Szymański (GKS Łokietek Brześć Kujawski) vs Radosław Rudiuk (KS Raszyn)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.