NA ŻYWO: PUCHAR POLSKI WOJSKA POLSKIEGO

W stolicy redaktor Łukasz Famulski 'szaleje' z amatorskim boksem na turnieju Paweł Skarzecz Zaprasza - artykuł TUTAJ >>>. W Dzierżoniowie Mariusz Serafin na zawodowej gali produkuje kolejne materiały z ważenia i zza kulis TUTAJ >>>, a redaktor Aleksander Hutyra rozrywany jest między dwoma polami walk na Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Na macie Point Fighting, a na ringu  Kickboxing w formule K-1. Zapraszamy do bezpośredniej relacji. W trakcie której porozmawiami z goścmi specjalnymi oraz z samymi zawodnikami.

Wszystko ma miejsce w hali Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, ul.J. I. Kraszewskiego 158, 33-380 Krynica-Zdrój, wejście od ulicy Władysława Reymonta - DOJAZD >>>

Mata z Point Fighting-iem

W zawodach mogą startować żołnierze Wojska Polskiego, funkcjonariusze służb mundurowych z Polski oraz przedstawiciele zagranicznych służb mundurowych i żołnierze - z czego skorzystali zawodnicy z Bośni i Hercegowiny oraz Słowacji.

Wyniki walk w formule K1 Rules (transmisja z ringu)

Walka 1 w formule K1 Rules -75kg
Tomasz Kliś (KM PSP Rzeszów) vs Mateusz Klęsk (18 Dywizja Zmechanizowana) PKT 2-1
Walka 2 w formule K1 Rules -75kg
Szymon Dyl (OSP Łużna) vs Damian Pająk (6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice) PKT 0-3
Walka 3 w formule K1 Rules -81kg
Przemysław Mech (19 Batalion Zmechanizowany - Chełm) vs Marek Pietras (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie) PKT 3-0
Walka 4 w formule K1 Rules -81kg
Dawid Seńko (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie) vs Krzysztof Stawiarski PKT 0-3
Walka 5 w formule K1 Rules -81kg
Kamil Trześniak (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Dariusz Pierog (18 Dywizja Zmechanizowana) PKT 3-0
Walka 6 w formule K1 Rules +91kg
Wacław Burzyński (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Arkadiusz Zalewski (19 Batalion Zmechanizowany - Chełm) TKO1
Walka 7 w formule K1 Rules +91kg
Stanisław Ślusakowicz vs Paweł Oleszczuk (18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy) PKT 3-0
Walka 8 w formule K1 Rules -67kg
Kamil Korzeniowski (KP PSP Jasło) vs Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno) WO
Walka 9 w formule K1 Rules -71kg
Damian Owarzany (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej) vs Łukasz Raban (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy) PKT 3-0
Walka 10 w formule K1 Rules -91kg
Łukasz Podstawski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg) vs Filip Machel (Służba Ochrony Państwa) TKO2
Walka 11 w formule K1 Rules -91kg
Rafał Jastrzębski (Zakład Karny Siedlce) vs Kamil Penkala (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 0-3
Walka 12 - ćwierćfinał w formule K1 Rules -75kg
Adrian Durma (Państwowa Straż Pożarna w Elblągu) vs Patryk Marzec (Reprezentacja Polskiej Policji) WO
Walka 13 - ćwierćfinał w formule K1 Rules -75kg
Szymon Łybacki (OSP Łużna) vs Tomasz Kliś (KM PSP Rzeszów) PKT 0-3
Walka 14 - ćwierćfinał w formule K1 Rules -75kg
Sebastian Skibiński (NOSG Chełm) vs Oliwer Kruszyński (Policja) WO
Walka 15 - ćwierćfinał w formule K1 Rules -75kg
Roger Garbaczewski (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Damian Pająk (6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice) PKT 3-0
Walka 16 - półfinał w formule K1 Rules -60kg
Anna Mieszkowska (7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej) vs Justyna Haba (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej) PKT 0-3
Walka 17 - półfinał w formule K1 Rules -60kg
Martyna Ciaskowska (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Wiktoria Widuła (OSP Wręczyca Wielka) PKT 3-0
Walka 18 - półfinał w formule K1 Rules -86kg
Tomasz Feszler (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy) vs Mateusz Pasiak (ZK Siedlce) TKO2
Walka 19 - półfinał w formule K1 Rules -86kg
Alan Biały (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej) vs Kamil Mikułowski (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy) PKT 0-3
Walka 20 - półfinał w formule K1 Rules -81kg
Kamil Lamczyk (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Przemysław Mech (19 Batalion Zmechanizowany - Chełm) AB2
Walka 21 - półfinał w formule K1 Rules -81kg
Krzysztof Stawiarski vs Kamil Trześniak (Reprezentacja Polskiej Policji) KO1
Walka 22 - półfinał w formule K1 Rules -67kg
Mateusz Suchocki (OSP Wręczyca Wielka) vs Sylwester Błędowski (18 Dywizja Zmechanizowana) PKT 0-3
Walka 23 - półfinał w formule K1 Rules -67kg
Grzegorz Błotnicki (8 KP BOT) vs Kamil Korzeniowski (KP PSP Jasło) PKT 3-0
Walka 24 - półfinał w formule K1 Rules +91kg
Szymon Bajor (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Arkadiusz Zalewski (19 Batalion Zmechanizowany - Chełm) PKT 3-0
Walka 25 - półfinał w formule K1 Rules +91kg
Mateusz Falender (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Stanisław Ślusakowicz PKT 0-3
Walka 26 - półfinał w formule K1 Rules -71kg
Oskar Kapitowski (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa) PKT 0-3
Walka 27 - półfinał w formule K1 Rules -71kg
Daniel Czeluśniak (OSP Łużna) vs Damian Owarzany (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej) RSC1
Walka 28 - półfinał w formule K1 Rules -91kg
Grzegorz Lenart (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Łukasz Podstawski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg) PKT 3-0
Walka 29 - półfinał w formule K1 Rules -91kg
Paweł Mikołajewski (Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie) vs Kamil Penkala (Reprezentacja Polskiej Policji) RSC1
Walka 30 - finał w formule K1 Rules -63.5kg
Dawid Kotara (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Aleksander Gall (19 Batalion Zmechanizowany - Chełm) PKT 3-0
Walka 31 - półfinał w formule K1 Rules -75kg
Patryk Marzec (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Tomasz Kliś (KM PSP Rzeszów) PKT 3-0
Walka 32 - półfinał w formule K1 Rules -75kg
Sebastian Skibiński (NOSG Chełm) vs Roger Garbaczewski (18 Dywizja Zmechanizowana) KO2
Walka 33 - finał w formule K1 Rules -60kg
Justyna Haba (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej) vs Martyna Ciaskowska (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 2-1
Walka 34 - finał w formule K1 Rules -86kg
Mateusz Pasiak (ZK Siedlce) vs Kamil Mikułowski (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy) PKT 3-0
Walka 35 - finał w formule K1 Rules -81kg
Kamil Lamczyk (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Krzysztof Stawiarski) PKT 3-0
Walka 36 - finał w formule K1 Rules -67kg
Sylwester Błędowski (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Grzegorz Błotnicki (8 KP BOT) PKT 0-3
Walka 37 - finał w formule K1 Rules +91kg
Szymon Bajor (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Stanisław Ślusakowicz WO
Walka 38 - finał w formule K1 Rules -71kg
Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa) vs Daniel Czeluśniak (OSP Łużna) PKT 3-0
Walka 39 - finał w formule K1 Rules -91kg
Grzegorz Lenart (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Kamil Penkala (Reprezentacja Polskiej Policji) WO
Walka 40 - finał w formule K1 Rules -75kg
Patryk Marzec (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Roger Garbaczewski (18 Dywizja Zmechanizowana) WO

Wyniki walk w formule Kick-Light i Poinfighting (transmisja z maty)

Walka 1 w formule Pointfighting +94kg
Adam Chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Łukasz Stępnik (Straż Ochrony Kolei) PKT 12-2
Walka 2 w formule Pointfighting +94kg
Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu) vs Damian Szafran (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy) PKT 4-11
Walka 3 w formule Pointfighting +94kg
Paweł Dekarz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy) vs Łukasz Sandecki (Straż Ochrony Kolei) PKT 11-1
Walka 4 w formule Pointfighting weteran -94kg
Janusz Zielak (OSP Girzyce) vs Sebastian Wiszniewski (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy) PKT 6-4
Walka 5 w formule Pointfighting -79kg
Bartosz Pieńkowski (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy) vs Michał Mocny (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 11-1
Walka 6 w formule Pointfighting -74kg
Jakub Rychlak (10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej) vs Konrad Furmanek (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychód) PKT 12-11
Walka 7 w formule Pointfighting -94kg
Michał Borzęcki (Straż ochrony kolei) vs Adam Chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 4-9
Walka 8 w formule Pointfighting -94kg
Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu) vs Mateusz Dorsz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy) PKT 7-4
Walka 9 w formule Pointfighting -94kg
Paweł Mikołajewski (Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie) vs Łukasz Stępnik (Straż Ochrony Kolei) PKT 7-2
Walka 10-półfinał w formule Pointfighting -89kg
Michał Borzęcki (Straż Ochrony Kolei) vs Michał Ślęzak (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 10-5
Walka 11-półfinał w formule Pointfighting -89kg
Filip Machel (Służba Ochrony Państwa) vs Patryk Lewandowski (8 KP BOT) PKT 9-10
Walka 12-półfinał w formule Pointfighting -84kg
Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu) vs Patryk Lewandowski (8 KP BOT) PKT 12-6
Walka 13-półfinał w formule Pointfighting -84kg
Łukasz Głąbiński (KMP Kraków) vs Krzysztof Stawiarski PKT 6-7
Walka 14 w formule Pointfighting -69kg
Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno) vs Krzystian Jabłoński (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy) PKT 16-8
Walka 15 w formule Pointfighting -65kg
Agata Piechowicz (Ochotnicza Straż Pożarna) vs Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 4-10
Walka 16-półfinał w formule Pointfighting +94kg
Bojan Teletina (Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina) vs Adam Chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 4-7
Walka 17-półfinał w formule Pointfighting +94kg
Damian Szafran (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy) vs Paweł Dekarz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy) PKT 13-3
Walka 18-półfinał w formule Pointfighting weteran -94kg
Andrzej Sieczkowski (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy) vs Krzysztof Zdancewicz (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy) PKT 3-13
Walka 19-półfinał w formule Pointfighting weteran -94kg
Artur Wołoszyn (Straż Ochrony Kolei) vs Janusz Zielak (OSP Girzyce) PKT 1-7
Walka 20-półfinał w formule Pointfighting -79kg
Dariusz Szczerbiński (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Adrian Durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu) PKT 2-12
Walka 21-półfinał w formule Pointfighting -79kg
Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu) vs Bartosz Pieńkowski (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy) PKT 11-6
Walka 22-półfinał w formule Pointfighting -74kg
Tymoteusz Szczuka (OSP Wymysłów) vs Łukasz Raban (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy) PKT 10-0
Walka 23-półfinał w formule Pointfighting -74kg
Adrian Durma (Państwowa Straż Pożarna w Elblągu) vs Jakub Rychlak (10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej) PKT 11-1
Walka 24-półfinał w formule Pointfighting -94kg
Bojan Teletina (Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina) vs Adam Chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji)  WO
Walka 25-półfinał w formule Pointfighting -94kg
Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu) vs Paweł Mikołajewski (Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie) PKT 13-14
Walka 26 - finał w formule Pointfighting weteran +94kg
Mirosław Smętek (KMP Nowy Sącz) vs Mateusz Koczmara (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 13-12
Walka 27 - finał w formule Pointfighting weteran -84kg
Adrian Drosik (OSP Otyń) vs Leszek Wojciechowski (KM PSP Zielona Góra) PKT 5-3
Walka 28 - finał w formule Pointfighting -60kg
Martyna Ciaskowska (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Ilona Działa-Ćwiek (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 5-7
Walka 29 - finał w formule Pointfighting -69kg
Michał Piwko (Służba Ochrony Państwa) vs Łukasz Siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno) PKT 8-4
Walka 30 - finał w formule Pointfighting -65kg
Katarzyna Kowal (OSP Mierzęcice) vs Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 4-14
Walka 31 - finał w formule Pointfighting -89kg
Michał Borzęcki (Straż ochrony kolei) vs Patryk Lewandowski (8 KP BOT) PKT 9-10
Walka 32 - finał w formule Pointfighting -84kg
Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu) vs Krzysztof Stawiarski PKT 15-7
Walka 33 - finał w formule Pointfighting +94kg
Adam Chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Damian Szafran (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy) PKT 9-10
Walka 34 - finał w formule Pointfighting weteran -94kg
Krzysztof Zdancewicz (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy) vs Janusz Zielak (OSP Girzyce) PKT 8-7
Walka 35 - finał w formule Pointfighting -79kg
Adrian Durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu) vs Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu) PKT 12-2
Walka 36 - finał w formule Pointfighting -74kg
Tymoteusz Szczuka (OSP Wymysłów) vs Adrian Durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu) PKT 2-12
Walka 37 - finał w formule Pointfighting -94kg
Adam Chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Paweł Mikołajewski (Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie) PKT 16-8

Kicklight

Walka 38 w formule Kicklight -65kg
Agata Piechowicz (Ochotnicza Straż Pożarna) vs Katarzyna Kowal (OSP Mierzęcice) AB1
Walka 39 w formule Kicklight -84kg
Adam Tuszyński (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia Toruń) vs Patryk Lewandowski (8 KP BOT) PKT 0-3
Walka 40 w formule Kicklight -84kg
Tomasz Mojsym (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm) vs Kacper Kotłowski (8 pułk przeciwlotniczy w Koszalinie) TKO2
Walka 41 w formule Kicklight -84kg
Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu) vs Damian Ciesiun (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia Toruń) PKT 0-3
Walka 42 w formule Kicklight -84kg
Sławomir Okrzejski (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Łukasz Głąbiński (KMP Kraków) PKT 0-3
Walka 43 w formule Kicklight -94kg
Łukasz Malinowski (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy) vs Igor Abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu) TKO3
Walka 44 w formule Kicklight -94kg
Bartosz Tomaszewski (Centrum szkolenia sił powietrznych w Koszalinie) vs Kamil Sęk (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie) PKT 1-2
Walka 45 w formule Kicklight -94kg
Bartłomiej Kołodziejczyk (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Tomasz Kiernozek (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie) PKT 0-3
Walka 46 w formule Kicklight -79kg
Adrian Iwaniec (18 Dywizja Zmechanizowana) vs Karol Zyra (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie) PKT 1-2
Walka 47 w formule Kicklight -79kg
Robert Wróblewski (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie) vs Dariusz Szczerbiński (Reprezentacja Polskiej Policji) PKT 3-0
Walka 48 w formule Kicklight -79kg
Szymon Grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu) vs Bartosz Pieńkowski (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy) TKO2
Walka 49 w formule Kicklight -79kg
Jacek Szymański (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia Toruń) vs Dawid Seńko (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie) TKO2
Walka 50 - finał w formule Kicklight -65kg
Marta Mysur (Reprezentacja Polskiej Policji) vs Agata Piechowicz (Ochotnicza Straż Pożarna) RSC1

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.