COSTA: BYŁEM ZAŻENOWANY OGLĄDAJĄC TEN POJEDYNEK

Paulo Costa (13-0) był obecny podczas sobotniego wydarzenia w Las Vegas, aby w walce wieczoru obserwować swojego najprawdopodobniej następnego przeciwnika. Mowa oczywiście o starciu o pas wagi średniej, który obronił niepokonany Israel Adesanya (19-0), ale jego starcie z Yoelem Romero (13-5) nie należało do tych emocjonujących.

28-latek dostanie swoją szansę mistrzowską po pięciu zwycięstwach w największej lidze na świecie w tym ten ostatni był jedyny stoczony po całym dystansie. Brazylijczyk w emocjonującym pojedynku pokonał wspomnianego Kubańczyka.

- To była tragiczna walka. Byłem zażenowany oglądając ten pojedynek. Adesanya jest nikim. To najbardziej żenujący mistrz UFC jakiego widziałem. On tylko ucieka. Jest naprawdę nikim. Widać, że jest przestraszony. Nie zasługuje na to żeby o nim mówić. Ta walka była niezwykle słaba. Sprawię, że będzie płakał. Trafię go mocnymi ciosami, po których będzie płakał jak dziecko. Będę bił go z płaskiej dłoni podczas naszej walki. Jest żenujący - powiedział Costa po sobotniej walce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.