CZAS PRAWDZIWYCH WALK - RUSZYŁY ZAPISY

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi III Gali Białych Kołnierzyków, która odbędzie się 30 maja w Słupsku. Jest ona szansą na walkę w ringu dla wszystkich miłośników pięściarstwa z całej Polski, którzy trenują i chcą spróbować swoich sił w prawdziwej konfrontacji. Transmisję na żywo z gali przeprowadzi portal SPORTY-WALKI.ORG, a retransmisję zobaczycie w telewizji internetowej TYLKO SPORT.

Po sukcesie dwóch pierwszych edycji czas na kolejną galę - informacja w artykule TUTAJ >>>. III Gala Białych Kołnierzyków to inicjatywa dla każdego, kto trenuje sporty walki rekreacyjnie. Bez względu na swoje doświadczenie, umiejętności czy staż treningowy możesz stoczyć własny pojedynek bokserski podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Przełam strach, podnieś rękawice i spróbuj swoich sił w ringu! Poczuj adrenalinę i smak rywalizacji wchodząc między liny! Liczą się przede wszystkim chęci, odwaga oraz determinacja. Oferujemy stoczenie walki bokserskiej podczas profesjonalnej gali, wzorowanej na galach zawodowych.

Zasady III Gali Białych Kołnierzyków 2020 Słupsk
- przeciwnicy, którzy staną naprzeciw siebie w ringu będą dobierani indywidualnie na podstawie doświadczenia i wagi, po konsultacji z zawodnikami i trenerami prowadzącymi,
- uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat,
- czas trwania walki - 3 rundy po 2 minuty, 1 minuta przerwy pomiędzy rundami,
- organizator zapewnia rękawice 16 uncjowe i pełne kaski (można mieć swój kask, jeżeli zostanie zatwierdzony przez organizatora),
- walki sędziowane będą przez sędziego ringowego i trzech sędziów punktowych,
- sędzia ringowy może przerwać walkę w każdym momencie jeżeli w jego opinii bezpieczeństwo zawodnika jest zagrożone
- dopuszczalne są remisy.

Kontakt i zgłoszenia: mazurboxinggym@gmail.com telefon: +48 889 965 567

Wszyscy uczestnicy otrzymają:
- koszulkę i spodenki startowe
- puchary po walce
- wejściówki na galę
- nagrody od sponsorów
Koszt stoczenia walki podczas gali wynosi 800 zł. Zgłoszenie obowiązuje po wpłaceniu zaliczki w wysokości 300 zł. W przypadku nie znalezienia rywala pieniądze są zwracane.
Gala odbędzie się 30.05.20 w Słupsku w hali Gryfia

Mazur Boxing Gym zaprasza na Galę Białych Kołnieżyków do Słupska

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.