MARCIN HELD POWALCZY O MILION DOLARÓW

Marcin Held podpisał kontrakt z organizacją PFL i wystartuje w turnieju wagi lekkiej. Główną nagrodą w turnieju jest milion dolarów! Z nowo zakontraktowanych zawodników w dywizji do 155 funtów oprócz Helda znalazł się także Johny Case. 

- Jestem bardzo dumny z tego, że mogę przywitać kolejnych zawodników światowej klasy w PFL. Połowa nowego sezonu to nowi atleci, a druga połowa to najlepsi z ubiegłego sezonu. Tak wygląda nasza ekipa przed startem w 2020 roku - mówi dyrektor organizacji Peter Murray

Dla Polaka jest to ogromna szansa na zdobycie pokaźnej sumy pieniędzy i wzmocnienia swojej wartości na amerykańskim rynku. Turnieje odbędą się w 6 kategoriach wagowych i w każdym nagrodą główną jest przysłowiowy "milion dolców". Sezon rozpoczyna się 21 maja. 

Held ostatni raz w klatce widziany był podczas gali ACA 96 w Łodzi, kiedy to zwyciężył decyzją jednogłośną z doświadczonym Diego Brandao. Zawodnik pochodzący z Tychów startował także na grapplingowej gali Polaris 12, gdzie musiał uznać wyższość utytułowanego PJ Barch’a.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.