JONES NACISKA NA WALKĘ Z BŁACHOWICZEM

Ariel Helwani z ESPN zdradził jak wygląda aktualna sytuacja na szczycie dywizji półciężkiej w UFC. Dziennikarz napisał w artykule, że organizacja stara się doprowadzić do rewanżowego starcia Jona Jonesa z Dominickiem Reyesem, natomiast sam mistrz zdecydowanie bardziej skłania się ku walce z Janem Błachowiczem.

- W zeszły weekend widziałem Dominicka Reyesa w Las Vegas. Wydawał się być sfrustrowany. Powiedział, że UFC chce zorganizować rewanż, ale Jones naciska na walkę z Janem Błachowiczem. Nadal utrzymuję, że rewanż jest właściwą drogą. To największa możliwa walka i jest również uzasadniona. To nie jest jakiś bezcelowy pojedynek. Po tak wyrównanej pierwszej walce jest to słuszna decyzja. Według mnie, przeważy rozsądek i na jesień dojdzie do rewanżu.

Po zwycięskiej walce Błachowicza z Andersonem wydawało się, że walka Polaka z Jonesem jest niemal pewna, że brakuje tylko podpisu na kontrakcie. Po znokautowaniu w efektownym stylu swojego rywala, Błachowicz ruszył w kierunku Jonesa i wdał się z nim w dyskusję, a sam mistrz wydawał się być podekscytowany perspektywą starcia z Cieszyńskim Księciem.

Na ten moment sytuacja jak widać jest dla polskiego zawodnika bardziej skomplikowana, bowiem zza oceanu dochodzą głosy, ze UFC pracuje nad zorganizowaniem rewanżu Jonesa z Reysem. Obaj zawodnicy dali podczas gali z numerem 247 bardzo wyrównaną walkę, a sporo ekspertów i kibiców uważało, że werdykt na korzyść Bonesa był niesłuszny, czego efektem były głosy o zorganizowaniu natychmiastowego rewanżu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.