SKIBIŃSKI O WALCE Z SAIDOVEM: TEMAT BYŁ

Daniel Skibiński, który znajduje się aktualnie w najlepszej dyspozycji w swojej dotychczasowej karierze, wypowiedział się na ten potencjalnego starcia z Aslambkiem Saidovem. 

Skiba, który dzierży pas mistrzowski kategorii półsredniej organizacji Babilon MMA, w swoim ostatnim pojedynku na gali z numerem 11 pewnie wypunktował Lom-Ali Nalgieva. W rozmowie z portalem mmarocks.pl, zawodnik wypowiedział się na temat potencjalnej walki z Aslambkiem Saidovem w organizacji ACA.

- Był temat współpracy organizacji Babilon MMA, gdzie mam aktualnie kontrakt, z organizacją ACA. Temat pojedynku z Saidovem również był, ale z różnych przyczyn do tej walki nie dojdzie. To byłaby dla mnie świetna walka i myślę, że można do tematu wrócić jak już wszystko się unormuje.

Reprezentant Ankos MMA Poznań zdradził także w wywiadzie, że otrzymał propozycję od KSW.

- Tak, były propozycje z KSW, ale nie do końca się dogadaliśmy. Chodziło o kontrakt trochę bardziej długoterminowy, a tak jak wspomniałem, moim priorytetem jest UFC i nie mogę sobie na tym etapie pozwolić na dwa, trzy lata. Wydaje mi się, że jestem w bardzo wysokiej formie i nie chciałby tego zmarnować zostając tutaj. Wolę się rozwijać. Nie było aż tak zaawansowanych rozmów, że rozmawialiśmy o walce z Soldiciem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.