UFC BRAZYLIA: BEA MALECKI WYGRYWA DRUGĄ WALKĘ

Bea Malecki (2-0) ma za sobą już drugie zwycięstwo pod szyldem największej organizacji na świecie. Jak wskazuje nazwisko ma ona polskie korzenie! 'Bad News Barbie' jednogłośną decyzją sędziów pokonała Veronice Macedo (6-4-1) mającą za sobą spory epizod w Ankos Zapasy Poznań. Dodajmy, że patrząc na te starcie wydawało się, że Malecki to chociaż jedna kategoria wagowa wyżej.

Wojowniczka z Wenezueli próbowała być ciągle aktywna i zaskoczyć swoim uderzeniem, ale Malecki kiedy dochodziła do celu widać było różnice siły. 28-latka choćby kopnięciem zaskoczyła swoją przeciwniczkę i podkreśliła widoczną już oraz wspomnianą różnice gabarytów.

W drugiej odsłonie Macedo mocno ruszyła i trzeba przyznać, że dochodziła do celu coraz częściej akcjami bokserskimi. Mimo wszystko Veronicka za wszelką cenę chciała obalić i ostatecznie sama lądowała na plecach. Malecki była w dosiadzie i miała dogodne pozycje, ale łatwo je marnowała, lub wstawała żeby nie ryzykować. W końcówce wojowniczka reprezentująca Szwecję mocno zaakcentowała i wydawało się nawet, że jest blisko skończenia, ale zabrakło czasu.

W trzeciej rundzie Macedo już bezradnie wchodziła w nogi i z dużym zmęczeniem wstawała. Bea nie wykorzystała okazji, aby zakończyć walkę przed czasem, a do tego sporo zebrała, ponieważ wchodziły choćby parokrotnie bacfisty oponentki. W końcówce Macedo coraz częściej dochodziła do celu z obszernymi sierpami, a na koniec obie ruszyły do szaleńczej już, ale jakże wymuszającej wymiany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.