COLBY PRZEPRASZA POIRIERA, KRYTYKUJE JĘDRZEJCZYK

Temat konfliktu Colbiego Covingtona z klubowymi kolegami i koleżankami z ATT w ostatnich dniach powrócił. Wszystko za sprawą wywiadu zawodnika z Arielem Helwanim, w którym ten po raz kolejny zaatakował słownie Dustina Poiriera oraz Joanne Jędrzejczyk.

- Nie możemy niczego w American Top Team. To miejsce biznesu, sanktuarium. Szanujemy prawa naszej sali treningowej. Odkładamy każde słowa na bok, kiedy jesteśmy w tym miejscu. To nie oznacza jednak, że na ulicy nie możemy się spotkać. Zapewne gdyby Poirier mnie zobaczył, uciekłby do domu w Louisianie. Wszyscy wiemy, że bał się walczyć ze mną w oktagonie. Ten koleś to tylko zwykły lekki, a wyzywa najlepszego półśredniego w historii, czyli mnie. Te wszystkie bzdury, które gada – brak w nich sensu. Znaj swoje miejsce kur**, ja ratuję UFC i jestem na szczycie.

Kilka godzin później Covington zamieścił w sieci nagranie, w którym przeprasza Diamonda.

- Złamałem słowo, które dałem Lambertowi, źle mi z tym i czuję się zażenowany. Straciłem swoje opanowanie, gdyż dogadywaliśmy walkę z Tyronem Woodleyem i byłem podekscytowany. Niestety, wszystko poszło na Dustina.

Przepraszam cię, jesteś moim kolegą. Nadal możemy mieć dobre relacje, przepraszam cię za wszystkie złe rzeczy. W American Top Team słowa powinny być z dala od trenujących. Chcę, żeby nasz klub pozostał neutralny, nie chcę żadnych problemów.

Wszyscy, którzy chcą mnie pobić, wiedzą gdzie mnie znaleźć. Możemy się tłuc za dobre pieniądze w oktagonie. Szkoda, że nikt nie mówi o pojedynku ze mną w oktagonie, nie chcę robić tego na ulicy.

Amerykanin nie ma zamiaru jednak przepraszać Jędrzejczyk. Były pretendent do pasa mistrzoswskiego kategorii półśredniej postanowił po raz kolejny dogryźć Polce. 

- Jeśli chodzi o Joannę Jędrzejczyk i jej mały konflikt ze mną, to nie może mnie mniej obchodzić. Ona jest cieniem samego siebie, nikogo już nie obchodzi. Dawniej była Boogiewoman, a teraz jest Boobywoman. Popatrz na jej twarz, została całkowicie przemeblowana. Chciała ode mnie przeprosin? Więc oto one – Joanna, jest mi przykro, że twoja twarz została przemeblowana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.