JURKOWSKA: LUDZIE MAJA DOSYĆ KOLEJNYCH MCGREGORÓW

Dopóki temat walki Jana Błachowicza z Jonem Jonesem nie zostanie sfinalizowany, spekulacje będą trwać. Błachowicz swoimi ostatnimi dokonaniami w oktagonie udowodnił, ze na walkę o mistrzowski pas zasługuję, jednak wszystko w rękach organizacji UFC.

Wiele osób uważa, że jedyną przeszkodą w otrzymaniu walki z Jonesem jest zbyt mała medialność Polaka. W rozmowie z TVP Sport menadżerka Błachowicza oraz prywatnie jego narzeczona - Dorota Jurkowska wypowiedziała się na temat postawy jaką prezentuje Jan poza oktagonem.

- To wszystko zaprocentowało i poukładało mu w głowie, że faktycznie te poczynania w mediach społecznościowych, ta aktywność medialna i mówienie tego, co tak naprawdę myśli… nie musisz być w tym momencie kolejnym Conorem McGregorem! Była taka era, gdy każdy chciał być Conorem. Ale ludzie mają dosyć takich Conorów Mcgregorów. Jest jeden. Jest drugi, ewentualnie trzeci zawodnik, który właśnie w ten sposób zabiera głos w mediach. Ale ludzie naprawdę chcą widzieć też inne wizerunki, inne osobowości. 

Jedynym zawodnikiem, który może wyprzedzić Polaka w wyścigu o walkę z Jonesem jest Dominick Reyes, który podczas gali UFC 247 sprawił mistrzowi wiele kłopotów, ostatecznie przegrywając decyzją jednogłośną na pełnym dystansie. Wielu kibiców oraz ekspertów uważa, że Reyes powinien zwyciężyć w tamtym pojedynku i stąd od razu po walce narodził się temat natychmiastowego rewanżu obu zawodników. Ostatnio jednak nawet klubowy kolega Reyesa - Sam Alvey wypowiedział się na temat rewanżu sceptycznie, podkreślając, że prawdopodobnie to Błachowicz otrzyma szansę walki o pas.

Jan Błachowicz wygrał 6 z ostatnich 7 walk, zostawiając na przegranym polu takich zawodników jak m.in. Luke Rockhold, Jacare Souza czy Corey Anderson. Zwłaszcza ten ostatni pojedynek zbliżył Polaka do wymarzonej walki o złoto dywizji półciężkiej, bowiem znokautował Andersona w pierwszej rundzie i wdał się z zasiadającym przy oktagonie Jonesem w krótką wymianę zdań. Mistrz wydawał się być podekscytowany spektakularnym nokautem w wykonaniu Błachowicza i w mediach podkreślał, że chętnie zmierzyłby się z Polakiem w kolejnej walce.  

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.