LEKARZ PRZERYWA, BARTOSIŃSKI PRZECHODZI DALEJ

Mamy za sobą już trzeci odcinek 'Tylko jeden', w którym młodzi/gniewni wystartowali w turnieju mogący spełnić ich marzenia. Finałowym rezultatem ma być oczywiście walka na dużej gali KSW, ale również kontrakt w wysokości 200-tysięcy złotych.

To był pojedynek, na który czekało sporo kibiców, ponieważ obaj zawodnicy mogli/mogą skraść show. Adrian Bartosiński wykupiony z kontraktu Fight Exclusive Night chce wykorzystać swoją szansę. Pierwszy test wykonany, bo przed czasem pokonał Kamila Dołgowskiego, który nieszczęśliwie nie został dopuszczony do drugiej odsłony.

''Kamas'' od samego początku pracował prostymi, a gdy rywal spychał go pod siatkę próbował zaskoczyć kopnięciem. Bartosiński szukał obszernego ciosu i wydawało się, że siła jest po jego stronie. Adrian dopiął swego i zdobywał obalenia, a nawet był zza plecami rywala, ale nie wykorzystał okazji. To nie koniec, ponieważ po następnych ciosach pojawiła się również krew na twarzy Dołgowskiego. W przerwie lekarz poinformował o możliwości urazu wewnątrzczaszkowego i postanowił zakończyć walkę..

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.