CW 113: ZDECYDOWANA WYGRANA FABIŃSKIEGO!

Zawirowań co do walki Bartosza Fabińskiego (15-3) było naprawdę dużo, ale najważniejsze, że odbyła się i rezultatem jest ważne zwycięstwo! Podopieczny Roberta Jocza wystąpił w walce wieczoru Cage Warriors 113, ale to nie był koniec niespodzianek, bo w tym pojedynku musiał wrócić do kategorii średniej.

Nie przeszkodziło to dla 'The Butchera', który wrócił na zwycięską ścieżkę po pierwszej przegranej w największej lidze na świecie. Polak w tym starciu jednogłośną decyzją sędziów pokonał Darrena Stewarta (11-5), który ma za sobą już dziesiąty pojedynek na kontrakcie w UFC.

Nie było tu żadnych niespodzianek i już na samym początku nasz reprezentant próbował zdobyć sprowadzenie. Ostatecznie walka przez dłuższy czas była prowadzona przy siatce, gdzie obaj mieli swoje momenty i pracowali skrupulatnie kolanami. Fabiński po następnych próbach dopiął swego, a będąc z góry pracował choćby łokciami. Mimo wszystko Fabiński już po pierwszej rundzie zmagał się z sporym rozcięciem i był to tytułowy ''krwawy sport''. W drugiej odsłonie i trzeciej Bartek już dość łatwiej zdobywał obalenia i był przez większość czasu w parterze. Reprezentant Wielkiej Brytanii próbował zaskoczyć gilotyną, czy sam iść w nogi, ale nie dało mu to dobrego ani dłuższego sukcesu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.