GAMROT O OBNIŻENIU GAŻY: OD RAZU SIĘ ZGODZIŁEM

Mateusz Gamrot (15-0) pod koniec marca miał po dłuższej przerwie wrócić do klatki i stoczyć swój ważny pojedynek w organizacji KSW. 29-latek ponownie wyleciał do American Top Team, gdy zbudował świetną formę przy pomocy największych gwiazd w świecie MMA.

Przypomnijmy, że wstępnie organizacja myślała o ratowaniu gali projektem studyjnym, ale dużo zawodników oburzyło się informacją o obniżeniu gaży. Jak widać nie było tak w przypadku Gamrota, który po ostatnich spięciach miał dość zaskakująco wrócić do organizacji, w której zyskał miano podwójnego mistrza.

- Mam nadzieję, że jak najszybciej minie całe to szaleństwo związane z tym wirusem i liczę, że na najbliższej gali KSW moja osoba się tam znajdzie.  Ja miałem bardzo długą przerwę i przygotowywałem się do tego pojedynku bardzo solidnie między innymi w USA. Gdy padła taka propozycja, to nawet nie przeliczałem kwoty jaka to miała być tylko od razu się zgodziłem. Dla mnie najważniejszy był powrót do klatki. Ciężko mi też odpowiadać za innych zawodników, ponieważ każdy ma inny kontrakt i dla każdego ten procent też byłby inny - powiedział Gamrot w rozmowie z wtk.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.