MACIEJ KAWULSKI O PANDEMII KORONAWIRUSA

Bez wątpienia panująca na świecie pandemia koronawirusa wpłynie negatywnie na wiele dziedzin życia. Jedną z nich jest oczywiście sport. W rozmowie z Pauliną Chylewską z Polsatu Sport, jeden ze współwłaścicieli KSW Maciej Kawulski wypowiedział się na temat następstw jakie niesie za sobą obecna sytuacja na świecie.

- Myślę, że wszystko się zmieni i świat, w którym żyliśmy jeszcze kilka tygodni temu już się skończył i nie wróci w dawnym kształcie. Wydarzyło się bowiem coś globalnego i niezwykłego, oczywiście w złym tego słowa znaczeniu. Na pewno wszystko wróci kiedyś do normy, ale jestem przekonany, że w momencie zniesienia „embargo”, imprezy sportowe czy ogólnie masowe nie będą się od razu cieszyły takim zainteresowaniem, jak kiedyś. Ludzie będą raczej wracać stopniowo do tego typu wydarzeń, bo wydaje się, że na przestrzeni paru następnych miesięcy niektórzy mogą mieć problem, by podać drugiej osobie rękę, a co dopiero stać obok niej na wypełnionym po brzegi stadionie czy w hali.

Organizacja zmuszona była odwołać planowaną na 21 marca gale KSW 53 w Łodzi oraz mającą odbyć się 28 kwietnia we Wrocławiu gale z numerem 54. Początkowo łódzkie wydarzenie miało odbyć się bez udziału publiczności, jednak włodarze nie byli w stanie porozumieć się z częścią zawodników w kwestii wynagrodzenia za walkę, co jak podkreślali było główną przyczyną podjęcia decyzji o ostatecznym odwołaniu tego wydarzenia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.