CONOR APELUJE O WALKĘ Z KORONAWIRUSEM

Conor McGregor zamieścił na swoim Instagramie apel skierowany do całego kraju oraz władz Irlandii Południowej, by te podjęły odpowiednie działania w zakresie walki z koronawirusem. The Notorious w swojej przemowie poruszył kwestie zapobiegania, dotykającej również jego rodzimy kraj pandemii.

-  Do narodu Irlandii, do naszego prezydenta Michaela D. Higginsa, wiceadmirała Marka Melletta, komisarza Gardy Drew Harrisa, dyrektora medycznego Tony`ego Holohana, bardzo was wszystkich szanuję i chciałbym przedstawić mój punkt widzenia. Chciałbym powiedzieć, że gdy wszyscy debatujemy teraz nad całkowitą blokadą kraju, wydaje mi się, że musimy to zrobić. Każdy czas spędzony na rozmowach na ten temat jest czasem straconym. Potrafię rozpoznać walkę wartą zachodu. Widzę, że mamy teraz jedną przed sobą. Chcę wezwać do walki mój lud, wielki lud Irlandii. Ta walka potrzebuje nas wszystkich. Wszyscy stoimy razem w ringu i czekamy na gong rozpoczynający starcie. Zbierzmy się razem i wspólnie w niego uderzmy, łącznie z ludźmi z całego świata. Prawdziwa blokada musi się rozpocząć i musi rozpocząć się natychmiast. Zróbmy to razem, zjednoczeni we wspólnym celu. Musimy zamknąć nasze lotniska. Musimy zamknąć wszystkie nieistotne biznesy. Musimy ograniczyć wszystkie nieistotne podróże. 

W Irlandii w ostatnim czasie zanotowano wzrost liczby osób zakażonym wirusem. Były mistrz UFC podkreślił, że konieczne jest jak najszybsze podjęcie koniecznych działań.

- Musimy zastosować te same środki które zostały wprowadzone w krajach bardziej dotkniętych wirusem, tylko musimy to zrobić szybciej”, powiedział McGregor. „Mamy przewagę, ponieważ widzimy co się zbliża w naszym kierunku. Wiemy, że to nadchodzi, ale jeśli nie wykorzystamy teraz naszej przewagi to nie możemy oczekiwać innego rezultatu. Nie przestrzegamy zasad niezbliżania się do siebie, nie w takim zakresie jaki jest wymagany do powstrzymania wzrostu zachorowań. Blokada to ułatwi. Zmniejszy transmisje wirusa i odciąży naszych pracowników na pierwszej linii frontu, pozwoli nam zidentyfikować wszystkie przypadki zachorowań. To są surowe metody, ale konieczne i sprawdziły się już w Chinach i Hongkongu. Irlandio, damy radę. Nie tylko mamy formułę jak to zrobić, ale mamy ją z wyprzedzeniem. Dalej, Irlandio. Dalej, cały świecie. Wspólnie doprowadźmy do blokady. Zróbmy to razem. Niech nas wszystkich Bóg błogosławi. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.